Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
Drukuj
Autor Wątek: wiosna wiosna - w sercu  (Przeczytany 95200 razy)
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #45 : 01-04-2009, 21:16:56 »

fajnie juz 10:0 dla nas...
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #46 : 02-04-2009, 18:42:02 »

Fajnie,to za mało powiedziane.Super!!!!
Kochane,robię już zakupy na święta i przyjazd mojego męża Uśmiech
Potem przyjazd moich dzieci z Nowosybirska, komunia mojego wnuka i po stresach. Uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #47 : 02-04-2009, 19:41:18 »

iwa to będziesz miała kupę roboty jak Ci się tyle gości zjedzie Uśmiech ale fajnie jest przygotowywać coś dla swoich ukochanych ludzików Uśmiech
jestem zmęczona dzisiaj i padam , dobrze że jutro piątek Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #48 : 02-04-2009, 20:59:16 »

Teraz trochę się obijam,więc będzie okazja popracować Uśmiech
Jeżdżę na zabiegi więc na święta i po nie powinno być zle. Mrugnięcie
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #49 : 03-04-2009, 09:24:43 »

witam w kolejnym wiosennym dniu Uśmiech i życzę dobrego humoru Uśmiech ja w pracy więc krótko Uśmiech przywitać się chciałam Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #50 : 03-04-2009, 22:07:38 »

Ty duende witałaś się w kolejnym dniu wiosny a mnie przyszło życzyć Wam kolorowych snów i pogodnego poranka również w sercu Uśmiech
Nie mogłam wcześniej napisać bo witałam wiosnę z koleżankami przy lampce czerwonego winka i tak nam zeszło Mrugnięcie
Zapisane

iwa
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #51 : 04-04-2009, 11:46:29 »

Iwa a cóż twoje dzieci robią aż w Nowosybirsku? Daaalleekkooo Uśmiech Duende jaki to mecz tak z entuzjazmem oglądałaś? Uśmiech Ja do sportu to mam dwie lewe nogi, kibicem też jestem marnym Mrugnięcie Ja dzisiaj świateczne porządki robię. Już przystroiłam całe mieszkanko w kolorowe jajeczka, bazie i żonkile Uśmiech Lubie Wielkanoc, jest tak kolorowo, radośnie Uśmiech
Miałam ostanio poważna rozmowe z moim mezem na temat naszego małżeństwa. Nie moge już zniesć tego że on tak duzo pracuje, ciągle gdzies w rozjazdach...dla nas to czasu mu już prawie nie starcza Smutny Przecież życie nie polega tylko na pracy, ale na byciu z bliskimi. Nie wiem czy coś do niego trafiło, po jakimś czasie miałam wrażenie że przytakiwał tylko, chociaż w ogóle mnie nie słuchał! Mam czasami wrażenie że kobiety i mężczyźni to jakieś odrębne gatunki. Jak byśmy mówili innymi językami.
Zapisane
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #52 : 04-04-2009, 15:11:45 »

Pisałam,pisałam i mi nie przeszło i wszystko znikło Złość  A więc mówimy tym samym językiem tylko oni nic nie rozumieją o co nam chodzi.Myślą,że ich atakujemy,stale mamy pretensje a dyskutować z nimi się nie da Z politowaniem
A co do moich dzieci,to mieszkają w Nowosybirsku,ponieważ mój zięć stamtąd pochodzi.Ja dzisiaj też piorę,sprzątam i robie przygotowania do świąt a potem na nockę :-  Pozdrawiam Buziak
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #53 : 04-04-2009, 17:16:21 »

a ja wlasnie się "robię" bo zaraz na imprezę:) ale disiaj już byłam w Opolu Uśmiech alatwiłam ważną sprawę I mam więcej mobilizacji Uśmiech a co to a sprawa kiedyś wam opowiem Uśmiech
miłego weekendu Uśmiech

Monisia no właśnie dlatego czasem mam wrażenie że ja się nie nadaję do małżeństwa bo "inne planety" Mrugnięcie .
A to prawda że jak mąż a często pracuje to niedobrze:(
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #54 : 05-04-2009, 10:42:00 »

Ja nie narzekam przynajmniej nie ma kiedy się pokłócić :)Fakt,że w większości jestem zdana na siebie ale za to nie dochodzi do różnicy zdań Chichot W zasadzie mam tak jak ja chcę a mąż musi być zadowolony Mrugnięcie
Nie ma jak to dwie osoby zadowolone Spoko
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #55 : 06-04-2009, 19:17:53 »

witam dziewczynki... jednak to parwda że w pewnym wieku trzeba na siebie bardziej uważać ...wczoraj moje zdrowie zaszwankowało ... efekt izba przyjęć w szpitalu, dopalacze w kroplówce i mnóstwo strachu...bo okazało się że wypłukal mi się w organiźmie potas i magnez efekt- puls 200 ...myślałam że serce mi wyskoczy ale uratowali mnie Uśmiech z przychodni gdzie sama się jakoś doczołgałam abrała mnie karetka  potem 3 godz w izbie przyjęć ale już jest ok ...więc poszłam na L4 ... oj ta wisona dała mi popalić Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #56 : 07-04-2009, 08:55:08 »

To skutek nie odpowiedniej diety lub ziół moczopędnych,wystarczy aspargin i uzupełni się potas i sód.Miałam to,bardzo nieprzyjemne uczucie i strach który temu towarzyszy jest nie do pozazdroszczenia.
Duende uważaj na siebie.Buziaki Buziak Buziak Buziak
Zapisane

iwa
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #57 : 08-04-2009, 12:35:29 »

O Jezuniu! Duende tak mi przykro z powodu twoich kłopotów zdrowotnych! Trzymaj sie dziewczyno, bo co bysmy zrobiły bez ciebie na tym forum! Uśmiech Ty tu wszystko nakręcasz Uśmiech Dużo zdrówka ci życze! Nie przemęczaj sie, a w święta nogi do góry i odpoczynek. Duża buźka Buziak
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #58 : 08-04-2009, 20:13:34 »

o dzięki Wam... tak biorę już potas i magnez  dodatkowo potas bo magnez brałam to co Iwa napisałaś dokładnie to samo... oczywiście czuję się już lepiej  zresztą od razu jak mi doładowali do żyły kroplówke poczuam się lepiej Uśmiech tera musze uważać bo ja niestety nie potrafię wypoczywać , ciagle coś musze robić i właśnie dziś sobe zafundowałam, sprzątanie, zakupy i mycie samochodu ... chyba nie jestem stworzona do relaxu Uśmiech aha i bratki posadziłam na balkonie w ramach ralaxu Mrugnięcie  ale już jest ok więc teraz idę się wykąpać i odpoczywam Mrugnięcie
wszystkiego dobrego przedświątecznie Wam życzę:)
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #59 : 09-04-2009, 17:24:13 »

Czas ucieka mi przez palce :)dzisiaj jeszcze nocka i boję się,że mogę przegapić ważną  rzecz mianowicie życzenia.



**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______

Żurku smacznego
Baranka cukrowego
Pisanek wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Dyngusa mokrego
i wszystkiego bardzo udanego.
Dla Was moje drogie,Waszych rodzin i wszystkich odwiedzających nasze wątki.
Zapisane

iwa
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
Drukuj
Skocz do: