fotelik samochodowy

(1/2) > >>

Karolina:
Dużo z mężem jeździmy samochodem,chciałabym więc żeby fotelik dla naszej kruszynki był bezpieczny ale i też wygodny.Macie może jakieś godne polecenia modele fotelików?

Teresa13:
Dla starszego syn mieliśmy fotelik pożyczony od znajomych (nie mielismy wtedy funduszy na nowy) trudno mi powiedzieć jaki to był model. Młodszy syn jak sie urodził to kupilismy mu fotelik Chicco (niestety nie pamiętam tez modelu). Byłam bardzo zadowolona z niego. Ogólnie firma Chicco to sprawdzona marka więc na foteliku też się na pewno nie zawiedziesz.
Na pewno nie kupuj fotelika używanego, bo nie wiadomo czy brał wczesniej udział w wypadku, a jesli tak to mogło dojść do jakis mikro uszkodzeń które moga spowodować że fotelik może nie wytrzymać kolejnej stłuczki. Poza tym dobry fotelik nie może tani, dobre zabezpieczenia i rozwiązania techniczne, atesty, certyfikaty niestety są kosztowne.
Nie ma co oszczedzac na bezpieczeństwie i zdrowiu naszych pociech

monisia:
Mój Oskar już nie jeździ w gondolce, moja znajoma ma malutkie dzieciątko i wozi je w takim foteliku. Osobiście nie znam firmy ale wygląda solidnie :)
http://www.nokaut.pl/oferta/fotelik-samochodowy-0-13-kg-implast-bobbiway.html

Karolina:
Fotelik jest śliczny! :) Poczytałam o nim troche i ma dobre opinie: "Rączka jest regulowana, budka uchylna, tapicerka duża, miękka, przyjemna w dotyku, łatwo ściągnąć poszczególne elementy, zatem prosto utrzymać je w czystości. W środku znajduje się - wyciągana -delikatna wkładka, trzymająca główkę i ciałko maluszka w odpowiedniej pozycji. Na nóżki założyć można cieplutki ochraniacz, także niestraszne są także przeciągi. No i ważne dla kierowców - regulowane pasy i prosty "montaż" w aucie." :)

martynia:
Ja dla mojej małej kruszyny miałam fotelik Prima easy firmy Casual play.Wypas 8).Fotelik rozkłada się do leżenia,całkiem na płasko.Jest zgrabny i wygodny,nie zajmuje dużo miejsca,a dziecko nie jest pogięte jak paragraf.Polecam,jeżeli dużo podróżujecie samochodem.Bardzo sobie go chwaliłam.Używałam go jako góry z wózka i też mogę spokojnie polecić takie rozwiązanie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona