Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Coś ciekawego do obejrzenia dla 4 i 6 latka  (Przeczytany 6600 razy)
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« : 03-04-2009, 13:07:45 »

Moje dwa urwisy jak chyba każde dzieci uwielbiają bajki. Mamy ich troche, ale wszystkie są już obejrzane po kilkadziesiąt razy (cytatami z "Robotów" to już sama moge rzucać Uśmiech). Jeśli ma ktoś jakieś sprawdzone tytuły to prosze o liste Uśmiech
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #1 : 03-04-2009, 13:45:47 »

zależy co dzieci lubią.Jedynie,co mogę doradzić to unikanie puszczania tych samych bajek zbyt często.Trudno uwierzyć,ale synek koleżanki (3 lata) zaczął się jakać od oglądania swojej ulubionej bajeczki po kilka razy dziennie  Szok ja wypożyczam stale coś nowego.Polecam się więc wybrać do fajnej wypożyczalni,a na pewno coś się znajdzie.Powodzenia
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #2 : 03-04-2009, 21:02:24 »

Co do tego jąkania to muszę się nie zgodzić. Majka (moja starsza latorośl) jak była mała nagminnie oglądała te same bajki. Chociaż miała inne które mogłaby oglądać, uparcie wałkowała jedne i te same. Jak miała koło 2 latek to na tapecie był Shrek. Po takiej dawce, tak jak ty Teresa rzucaliśmy z mężem do siebie cytatami z filmu Uśmiech Potem w wieku kolo 3 lat nastał czas Małej Syrenki (cz1 i cz2)........i ten czas trwał dość długo Mrugnięcie Potem był względny bajkowy spokój Mrugnięcie Następnie nastała era Harry Pottera Uśmiech To mnie jeszcze cieszyło....teraz to ogląda Hannah Montana Zawstydzony
Także nie wiem czy oglądanie tych samych bajek po 30 razy może wpłynąć na problemy z mową. Majka takowych nie ma. Moja młodsza pociecha - Jeremi tez ma swoje ulubione bajki "I ty możesz zostać bohaterem" (polecam szczególnie chłopcom Uśmiech), Shreka i Kubusia Puchatka. Jak mu włączę inna bajke niz te co wymieniłam to już po 10 minutach widać że jest znudzony. Jak włączę np Shreka to prawie cały film potrafi obejrzeć Uśmiech I nie daj bóg żebym mu przerwała i zgasiła projektor Uśmiech
Typy bajek moich dzieci:
1. I ty możesz zostać bohaterem
2. Shrek
3. Kubuś Puchatek
4. Lilo i Stich
5. Artur i Minimki
6. Pszczółka Maja

Z filmów to:
1. Akademia Pana Kleksa
2. Dzieci z Bullerbyn
3. Harry Potter (to już dla starszaków Uśmiech)
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #3 : 04-04-2009, 12:38:11 »

Mój Oskarek szczególnie lubi bajki ze zwierzętami - Król Lew, Dżungla, Rudolf czerwononosy renifer, Madagaskar, Tarzan. Pozdrawiam i miłego oglądania Uśmiech
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #4 : 16-04-2009, 13:04:49 »

Mój siostrzeniec jest fanatykiem Piotrusia Pana Uśmiech Mysle że to pozytywna bajka, pełna fantazji, przygód i dziecięcej magii. Gorąco polecam Uśmiech
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: