Forum miesięcznika Libertas

Inne => Baby o facetach => Wątek zaczęty przez: duende on 03-03-2009, 23:42:18Tytuł: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 03-03-2009, 23:42:18
 Coraz cieplej a więc sciągamy zimowe ciuchy za troszkę i ruszamy na łowy ;) może nawet w różowych ogrodniczkach a najlepiej w różowej mini...piszcie piszcie  jak to wiosna działa na Wasze uśpione zimą hormony...kto się w Was budzi? Drapieżna kocica a może romantyczna rybka ? jak działa maj na Wasze serducha? Ile razy się zakochujecie i jacy faceci na Was działają ? ;)

zapraszam :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 04-03-2009, 13:34:15
nie będzie mnie 3 dni ...jadę na targi  do Krakowa ...tam zawsze można zawiesić oko na przystojnych stomatologach ;) i mam nadzieję,że  jak wrócę dyskusja nabierze wiosennych miłosych barw :) zapraszam ....


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 05-03-2009, 13:37:37
Witam :) Ja w sumie na wiosenne łowy nie wychodzę, bo jestem mężatką, ale nie powiem..wiosna powoduje u mnie przypływ sił wszelakich ;) I przyznam (mam nadzieję że tego mój mąż nie przeczyta ;)) że wiosenne ciepłe dni zachęcają do częstszego zawieszania oka na płci przeciwnej  :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 13-03-2009, 13:36:31
no narazie nici z wiosny :) spadł śnieg... jezu jak ja nie lubię zimy ,tych kg ubrań na sobie , zimna i tej depresji zimowej ...ale że dzisiaj już piątek, ostanie godziny w pracy a potem wino i śpiew- świętujemy moje urodziny a jakże by inaczej jak oczywiście że 18ste ;)  hmm  dostałam życzenia urodzinowe od jednego Pana z daleka z tekstem " dla najlepszej kobiety na świcie" ehhh Ci to umią słodzić ... umią oj umią ;) pozdrawiam mimo wszytko wiosennie :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 13-03-2009, 13:38:06
pozjadałam literki ,bo  moja klawiatura na laptopie w pracy ma coraz mniej klawiszy ;)  a tu kryzys więc szefa o nowego laptopa prosić nie mogę ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-03-2009, 13:13:55
no i jak  mamy się zakochać albo iść na łowy skoro znów dzisiaj wstaję rano, przecieram oczy i co widzę ... myślałam, że to jakaś fatamorgana ,ale nie oczywiście że nie  znów spadł śnieg...za to wczoraj wieczorem zafundowałam sobie gorącą długą kąpiel w magnoli z winkiem i świecami ...chciałam tak sama odetchnąć , pomyśleć , ale chyba faceci wyczuli że leżę w wannie i telefony się rozdzwoniły ;) skype aż czerwieniał od połączeń i weź tu się kobieto odstresuj , i zapomnij o facetach ;) :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 14:09:25
Witam wszystkich!
Pozwolicie,że i ja zabiorę głos ;D
No,cóż moje hormony zimą nie śpią.Może to tak wygląda ale one tylko drzemią by ruszyć do akcji gdy zbliży się odpowiedni obiekt.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-03-2009, 14:34:26
oj moje też drzemią ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 14:39:28
Moje panie,nie patrzmy na pogode tylko dajmy się unieść fantazji.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 25-03-2009, 15:08:59
Zimowa pogoda też może sprzyjać pobudzaniu hormownów :) Długie śnieżne, romantyczne wieczory...  ;) Duende, Ty to chyba gorąca babka jesteś ;) męska płeć, jak widze nie chce Ci dać spokoju ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-03-2009, 15:27:08
monisia czy ja wiem czy gorąca ja z marca jestem więc taka lekko zimowa jeszcze ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-03-2009, 15:37:50
no dokładnie każda pogoda jest dobra trzeba tylko stworzyć odpowiedni nastrój , zimą też bywa pięknie  tylko trzeba znaleźć takiego co się zimy nie boi :) ja tymczasem znikam do wieczora mając nadzieję że to wasnie nasze forum baby o facetach  będzie w statystyce najwyżej więc piszcie kobiety co Wam w duszy gra i np zadam pytanie w jakim miesiącu przeżyłyście najpiękniejszą przygodę miłosną w swoim życiu i co to było? :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 15:46:10
Monisiu,może myślałaś o mnie - chodzi o gorącą babkę ;)
Jestem z maja lubię ciepło ale jak chłodno to lubię być rozgrzewana ;D
Myślę,że nie chodzi tu o pogodę tylko o chęci.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: puchacz on 25-03-2009, 15:50:13
Witajcie:) Wiosna tuż tuż więc jest sznsa ,że i łowy będą udane.Ja osobiście z braku czasu zmuszona jestem nie łowić;) ale jak głosi stare przysłowie " Siedz w kącie a znajdą cię " więc siedzę  ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 25-03-2009, 16:26:30
Iwa ja myśle, że my wszystkie gorace babki jesteśmy ;) A co do miesięcy urodzin to Duende widze że coś nas łączy bo ja tez marcowa panienka jestem :) Co do przygod miłosnych to troche ich przeżyłam, bo kochliwa...byłam :) Obecnie jestem szanowną małżonką wiec wszelakie kochliwości na bok odstawiłam. O przygodach chetnie opowiem jak czasu wiecej znajde. Teraz sie zbieram do lakrza z moja pociechą Oskarkiem :)
A Ty Puchaczu wyłaź z cienia, słońce na niebie, czas pokazać się światu :) Całuski dla wszystkich pieknych Pań :*


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 17:30:24
Oj Monisiu,znam babeczki ubrane w grube swetry,schowane po uszy i tylko oczy wielkie  :o pokazują zdziwienie,że można bez względu na pogodę mieć figle w głowie :D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 20:24:49
Odpowiadając na pytanie duende,to każda przygoda miłosna jest jedyna i piękna w czasie gdy się zdarza.Oboje darzą się uczuciem,starają się o siebie i świata poza sobą nie widzą.Różowe okulary są tak dobrze dopasowane :)
Ja przeżyłam dwie przygody miłosne.Pierwsza zdarzyła się we wrześniu w szkole średniej i skończyła się ślubem i udanymi córkami i szczęściem które nie trwa wiecznie.
Druga przygoda była majowa.Trochę pokręcona,pełna napięcia i nie zawsze słusznych decyzji.Trwa nadal,choć okulary są już trochę luzne i opadają na nos.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-03-2009, 21:11:41
monisia to Ty Rybka jesteś?   o tak myślę,że każda z nas gorąca potrafi być chociaż moje przygody miłosne jakoś darzały się nie na wiosnę, pierwsza którą pamietam w listopadzie :) oj liście pod nogami szeleściły ;) a druga w styczniu - śnieg skrzypiał pod butami :)...
Dzisiaj stwierdzam ,że ta listopadowa przygoda była jednak tą piękniejszą ...trwa jakby do dzisiaj , jakby bo ów Pan nadal w sercu mym bywa i o dziwo dżentelmenem jest :) ta przygoda styczniowa ze wzgledu na osobnika była pokręcona, trwała aż 3 lata .Dzisiaj już wiem , że ten osobnik nie wart był tych 3 lat :). Jednak nicego nie żałuję bo każde doświadczenie jest po coś a że są faceci i faceci to każda z nas wie :)
Puchaczu witaj na naszym forum ;) i nie siedź w kącie  tylko wystaw się :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 21:23:39
Przed ślubem mężczyzna oświadcza,że złoży u twych stóp swoje życie aby ci służyć.
Po ślubie nie złoży nawet gazety aby z tobą porozmawiać. ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-03-2009, 21:40:11
Iwa masz rację więc póki co u mnie ślubu nie będzie ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-03-2009, 21:49:20
Najlepszą i najsłodszą rzeczą,jaka może przytrafić się kobiecie,jest być wybraną i pokochaną przez dobrego mężczyznę :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 26-03-2009, 13:29:26
Witajcie dziewczęta :) Kolejny zimowy dzień przed nami, chociaż czy zimno na dworze to nie wiem bo nawet nosa nie wystawiłam. Choroba mnie powaliła do łóżka :( Oskar (mój syn) mnie zaraził. Teraz leje mi się z nosa, w gardle wielka kula. Apetycznie i seksowanie to ja dzisiaj nie wyglądam :P Ale w sumie to dla kogo miałabym pieknie dzisiaj wyglądać. Mój mąż znowu wybył na delegacje, bedzie w domu dopiero pojutrze >:(  A pewnie nawet jakby był to i tak by nie zwrócił uwagi, że chora jestem. Czasami mam wrażenie, że jestem dla niego po prostu wyposażaniem mieszkania. Mało pozytywny mam dzisiaj humor, wiec torche się żale.. A przecież to dział o wiosnie w sercu, a nie drzazgach w pośladku ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 26-03-2009, 14:46:29
monisia to dział o facetach więc pisz jak masz nastrój żeby się wyżyć na męskich osobnikach nawet na mężu... :) pogoda jak widać sprzyja chorobom ja w zeszłym tygodniu wyglądałam zapewne tak jak Ty dziś  ale to minie :) wskakuj do łóżeczka razem z synem i odpoczywaj :) a mąż cóż ...zawsze jak słyszę słowo mąż to kojarzy mi się " jako mąż i nie mąż" albo "wymienię Cię na lepszy model" ;)
a ja dla poprawienia humoru kupiłam wczoraj truskawki wprawdze te holenderskie ale zawsze to truskawki :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 26-03-2009, 15:17:53
Ja wczoraj miałam wieczór z koleżankami przy winku i ani słowa o facetach.
Było świetnie. ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 26-03-2009, 21:20:08
Myślę,że może być i mąż ale dochodzący:)
Bardziej stara się o związek,nie pokazuje różki bo stale musi dbać o swoją połówkę.
W każdej chwili może zastać drzwi zamknięte.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 26-03-2009, 21:29:11
kurczaki jasne  chyba mi się na stare lata jakas alergia przypałetała, najpierw oczy łzawiące i katar teraz jescze coś pod oczami ...dostałam zyrtek więc go zapodałam zobaczymy jaki będzie efekt...nie chcę myslec co bedzie jak zaczną szaleć pyłki... a może to alergia na facetów ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 26-03-2009, 21:55:22
duende,duende,to nie na facetów - to wiosna.
Nie można mieć uczulenia na wszystkich facetów,tylko na niektóre przypadki :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 27-03-2009, 11:43:37
dzień dobry- jak miło że to dzisiaj piątek , trochę się w pracy jeszcze posiedzi i weekend :) Iwa może to rzeczywiście niektóre przypadki tylko :P


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 27-03-2009, 12:52:15
Witam wszystkich w ten wiosenny piątek.Dzisiaj idę na nockę więc nie mam się z czego cieszyć, sobota też w pracy no i brak faceta(chwilowy:))sprawia,że bardzo mi nudno.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 27-03-2009, 13:00:08
nie wiem jak u Was ale ja siedzę w pracy , za oknem tłum ludzi , bo dzisiaj tutaj Targi turystyczne  na MTK , słońce przygrzewa i czuć pierwsze podrygi wiosny :) a perspektywa  wolnego weekendu nastraja mnie optymistycznie , a Ty Iwa pomyśl , że my od poniedziaku do pracy a Ty wolne :) ale póki co niech serce się raduje , bo ja jakoś już mam ochotę na wiosenne porządki i posadzenie kwiatków :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 27-03-2009, 13:36:32
Tak,tak i poniedziałek i wtorek wolne.A dzisiaj jak zobaczyłam słonko to umyłam okna i podłogi i myślę,że wystarczy ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 28-03-2009, 12:30:47
witam wiosennie :) a że słońce przygrzewa pojechałam do sklepu zaopatryć się w trampki na rower :) a ze promocje były więc :) zakupiłam jeszcze 2 pary kobiecych butów :) wyszłam z 3 parami :) podobno to już u mnie choroba z tymi butami ale co tam :) lepsza taka choroba niż inna :)  tera zabieram się do rzeczy mniej interesujących a więc latanie na ścierce, prasowanie, i inne takie tam :) miłego dnia :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 28-03-2009, 17:33:32
Dzisiaj miałam randkę z Saturnem ;)
Kupiłam sobie mikser ręczny Brauna,na który chorowałam od dłuższego czasu.Teraz jak mój mężczyzna zasłuży będę mu robić pychotki a jak nie to sama zjem i dalej będę szukać klubu dla grubasów ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 28-03-2009, 18:13:24
Iwa byłaś odwiedzić nasze nowo otwarte markety zapewne :) ja tam wolę zamiast mikserów buty ha ha :) ale mikser na pyszności dietetyczne też się nada :) ja właśnie  zeszłam ze steperu 25 minut ćwiczeń dla zdrowia a że z domu mi sie wychodzić nie chce to  pogimnastykowałam się w domu :) a mąż oczywiście musi zasłużyc na deserki ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 28-03-2009, 18:25:09
Tak,byłam w nowych marketach,potem pojechałam do Tesco i w CCC mierzyłam buty ale nic nie było dla mnie.Teraz chodzę na boso bo po tej randce nóg nie czuję-tak mnie wykończył ten Saturn ;D
Dzisiaj znów nocka ale jutro wolne!!!!
Pozdrawiam.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 29-03-2009, 08:55:26
No wiedze dziewczęta że wiosenny szał zakupowy Was złapał :) Nie pisałam przez ostatnie dni bo komputer mi padł :( Wczoraj dopiero mój brat doprowadził go do stanu używalności. Moja choroba na szczeście powoli mnie opuszcza :) Czuje sie znacznie lepiej. Wczoraj wrócił mój marnotrawny mąż ;) Chyba bije się w piersi że zostawił mnie i Oskara w chorobie. Dzisiaj od rana sie bardzo stara :) Śniadanko pyszne zrobił i w ogóle jest milutko :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 29-03-2009, 13:23:05
Witajcie drogie panie!
Cieszę się Monisiu,że wrócił Ci humor a opuszcza choroba.Grunt to pozytywne nastawienie do życia a z facetami tak jest raz z górki raz pod górkę ;).Miłej niedzielki i nie tylko :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 29-03-2009, 17:48:35
witam:) a ja dzisiaj spałam i spałam aż do 12 :) wczoraj zapuściłam się w ogladanei filmów zaległych min "Slamdog milioner z ulicY" opinie czytałam dobre a i ja sama powiedieć mogę ze film całkiem  miły do oglądania tym bardziej że pokazuja Indie :) takie prawdziwe :) .
Monisia dobrze że w ten wiosenny deszcz mąż się stara i niech tak zostanie od czego ma się mężów ;) podobno ( ja nie mam ha ha więc nikt mi śniadania do łóżka nie robi ;) ) ale na obiad załapałam się do rodziców teraz czekam na gościa ... miłej niedzieli :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 31-03-2009, 08:57:20
Co tam słychać u Was dziewczynki? :) Ja sie czuje dzisiaj bardzo pozytywnie :) Może to dlatego że wiosna już tak porządnie puka w nasze okna :) Juz nie mogę sie doczekać lata...plaża...rozgrzane ciała...uwielbiam to! I ci ratownicy... ;) Zawsze miałam słabość do dobrze zbudowanych mężczyzn :) Sama jestem dość niewielkich rozmiarów i taki duży facet przy mnie...to jest to ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 31-03-2009, 09:38:12
Monisia ja tu w pracy a Ty mi o plaży ;) ehhh , ja póki co czekam na wiosnę i piersze kwiatki na mojej działce :) potem rower i oczywiście jak rower to przystojni rowerzyści ;) miłego dnia :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 31-03-2009, 10:09:47
Witam dziewczęta!
Wpuściłam trochę lata bo powiesiłam przywieszkę na oknie -słoneczniki a na stół kupiłam tulipany w doniczce.
Cieplutko to wygląda :)
Jest już 11:8  coś porobie i na 14 do pracy :'(
Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 01-04-2009, 11:13:31
wiosnaaaaaaaaaaaaaaa w końcu....jak pięknie dzisiaj za oknem witam wszytkich i życzę dobrego humoru:)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 01-04-2009, 11:43:27
Słoooooooooooońce,ładuje swoje baterie i wzrasta chęć do życia ;D
A co słychać u Was koleżanki?
Pozdrawiam :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 01-04-2009, 12:13:30
To niesamowite jak słońce i ciepło moga kojąco wpływać na człowieka :) Czemu w naszym klimacie nie ma wiecej słonecznych dni, zaraz by wszyscy byli bardziej pozytywnie do świata nastawieni :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 01-04-2009, 19:54:44
ogladam mecz :) pozdrawiam


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 01-04-2009, 21:16:56
fajnie juz 10:0 dla nas...


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 02-04-2009, 18:42:02
Fajnie,to za mało powiedziane.Super!!!!
Kochane,robię już zakupy na święta i przyjazd mojego męża :)
Potem przyjazd moich dzieci z Nowosybirska, komunia mojego wnuka i po stresach. :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 02-04-2009, 19:41:18
iwa to będziesz miała kupę roboty jak Ci się tyle gości zjedzie :) ale fajnie jest przygotowywać coś dla swoich ukochanych ludzików :)
jestem zmęczona dzisiaj i padam , dobrze że jutro piątek :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 02-04-2009, 20:59:16
Teraz trochę się obijam,więc będzie okazja popracować :)
Jeżdżę na zabiegi więc na święta i po nie powinno być zle. ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 03-04-2009, 09:24:43
witam w kolejnym wiosennym dniu :) i życzę dobrego humoru :) ja w pracy więc krótko :) przywitać się chciałam :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 03-04-2009, 22:07:38
Ty duende witałaś się w kolejnym dniu wiosny a mnie przyszło życzyć Wam kolorowych snów i pogodnego poranka również w sercu :)
Nie mogłam wcześniej napisać bo witałam wiosnę z koleżankami przy lampce czerwonego winka i tak nam zeszło ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 04-04-2009, 11:46:29
Iwa a cóż twoje dzieci robią aż w Nowosybirsku? Daaalleekkooo :) Duende jaki to mecz tak z entuzjazmem oglądałaś? :) Ja do sportu to mam dwie lewe nogi, kibicem też jestem marnym ;) Ja dzisiaj świateczne porządki robię. Już przystroiłam całe mieszkanko w kolorowe jajeczka, bazie i żonkile :) Lubie Wielkanoc, jest tak kolorowo, radośnie :)
Miałam ostanio poważna rozmowe z moim mezem na temat naszego małżeństwa. Nie moge już zniesć tego że on tak duzo pracuje, ciągle gdzies w rozjazdach...dla nas to czasu mu już prawie nie starcza :( Przecież życie nie polega tylko na pracy, ale na byciu z bliskimi. Nie wiem czy coś do niego trafiło, po jakimś czasie miałam wrażenie że przytakiwał tylko, chociaż w ogóle mnie nie słuchał! Mam czasami wrażenie że kobiety i mężczyźni to jakieś odrębne gatunki. Jak byśmy mówili innymi językami.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 04-04-2009, 15:11:45
Pisałam,pisałam i mi nie przeszło i wszystko znikło >:(  A więc mówimy tym samym językiem tylko oni nic nie rozumieją o co nam chodzi.Myślą,że ich atakujemy,stale mamy pretensje a dyskutować z nimi się nie da ::)
A co do moich dzieci,to mieszkają w Nowosybirsku,ponieważ mój zięć stamtąd pochodzi.Ja dzisiaj też piorę,sprzątam i robie przygotowania do świąt a potem na nockę :-  Pozdrawiam :-*


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 04-04-2009, 17:16:21
a ja wlasnie się "robię" bo zaraz na imprezę:) ale disiaj już byłam w Opolu :) alatwiłam ważną sprawę I mam więcej mobilizacji :) a co to a sprawa kiedyś wam opowiem :)
miłego weekendu :)

Monisia no właśnie dlatego czasem mam wrażenie że ja się nie nadaję do małżeństwa bo "inne planety" ;) .
A to prawda że jak mąż a często pracuje to niedobrze:(


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 05-04-2009, 10:42:00
Ja nie narzekam przynajmniej nie ma kiedy się pokłócić :)Fakt,że w większości jestem zdana na siebie ale za to nie dochodzi do różnicy zdań :D W zasadzie mam tak jak ja chcę a mąż musi być zadowolony ;)
Nie ma jak to dwie osoby zadowolone 8)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 06-04-2009, 19:17:53
witam dziewczynki... jednak to parwda że w pewnym wieku trzeba na siebie bardziej uważać ...wczoraj moje zdrowie zaszwankowało ... efekt izba przyjęć w szpitalu, dopalacze w kroplówce i mnóstwo strachu...bo okazało się że wypłukal mi się w organiźmie potas i magnez efekt- puls 200 ...myślałam że serce mi wyskoczy ale uratowali mnie :) z przychodni gdzie sama się jakoś doczołgałam abrała mnie karetka  potem 3 godz w izbie przyjęć ale już jest ok ...więc poszłam na L4 ... oj ta wisona dała mi popalić ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 07-04-2009, 08:55:08
To skutek nie odpowiedniej diety lub ziół moczopędnych,wystarczy aspargin i uzupełni się potas i sód.Miałam to,bardzo nieprzyjemne uczucie i strach który temu towarzyszy jest nie do pozazdroszczenia.
Duende uważaj na siebie.Buziaki :-* :-* :-*


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 08-04-2009, 12:35:29
O Jezuniu! Duende tak mi przykro z powodu twoich kłopotów zdrowotnych! Trzymaj sie dziewczyno, bo co bysmy zrobiły bez ciebie na tym forum! :) Ty tu wszystko nakręcasz :) Dużo zdrówka ci życze! Nie przemęczaj sie, a w święta nogi do góry i odpoczynek. Duża buźka :-*


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 08-04-2009, 20:13:34
o dzięki Wam... tak biorę już potas i magnez  dodatkowo potas bo magnez brałam to co Iwa napisałaś dokładnie to samo... oczywiście czuję się już lepiej  zresztą od razu jak mi doładowali do żyły kroplówke poczuam się lepiej :) tera musze uważać bo ja niestety nie potrafię wypoczywać , ciagle coś musze robić i właśnie dziś sobe zafundowałam, sprzątanie, zakupy i mycie samochodu ... chyba nie jestem stworzona do relaxu :) aha i bratki posadziłam na balkonie w ramach ralaxu ;)  ale już jest ok więc teraz idę się wykąpać i odpoczywam ;)
wszystkiego dobrego przedświątecznie Wam życzę:)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 09-04-2009, 17:24:13
Czas ucieka mi przez palce :)dzisiaj jeszcze nocka i boję się,że mogę przegapić ważną  rzecz mianowicie życzenia.**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______

Żurku smacznego
Baranka cukrowego
Pisanek wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Dyngusa mokrego
i wszystkiego bardzo udanego.
Dla Was moje drogie,Waszych rodzin i wszystkich odwiedzających nasze wątki.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 09-04-2009, 19:09:23
◊............,-.,-.
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
◊............(..(..(
◊...............)..)._..-.._
◊............__)/.,','.......`.
◊..........,".....`......,--...`.
◊........,"...@.........'....`...
◊.......(Y.............(...........;''.
◊........`--.____,...............,..;
◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'
◊............(((_,-.(((______,-'
Wesołych Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajka,
szalonego i wyjątkowo mokrego
Śmigusa Dyngusa
oraz samych słonecznych i cudownych dni


to ja też już dokładam się do życzeń ...dzisiaj zakupiłam bazie i żonkile  rozstawilam po mieszkaniu jak pieknie jest :))) lubię ten wiosenny czas :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 10-04-2009, 11:42:48
Wpadłam tylko na chwilke na forum, żebym Wam moje kochane dziewuszki złożyć zyczenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! :)  :-*


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 13-04-2009, 08:41:22
Udanego uciekania
w dniu "wielkiego lania"
 :D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 14-04-2009, 09:38:27
witam
po tygodniu wolnego jestem w pracy muszę jakoś się rozkręcić a tak ciężko jak za oknem słońce:)
poza tym po świętach takie rozleniwienie :) no nic jak mus to mus:)
miłego dnia


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 15-04-2009, 14:42:30
Piękna pogoda aż gęba się sama śmieje a mnie nie do śmiechu.Trafiło mnie prosto w serce.W losy na głowie mi stoją,dobrze,że tylko na głowie ;D a wiecie czemu ?Trafiło moją lodówkę!!!!


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 16-04-2009, 10:00:32
Iwa Lodówkę akurat jak się ciepło robi????/ nic Saturn Cię zauroczył chyba ha ha i pewnie widziałaś nową ;) i dlatego zepsułaś ;)

akurat jestem w takim miłym momencie że i wiosna na dworze i wiosna w domku moim ;) :P

pozdrawiam:) i udanych uniesień miłosnych życzę ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 16-04-2009, 17:05:24
Cześć dziewczynki :) Dawno nie zaglądałam da Was bo roboty podczas świąt miałam cała masę. No i tak mi zeszło aż do dzisiaj hihi. Duende, a co to za wiosna do domku Twego zajrzała? ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 16-04-2009, 20:18:57
Odnośnie lodówki to poprosiłam sąsiada,coś tam pogrzebał i na razie chodzi.
Jak dobrze mieć sąsiada,pomoże,zagada............. :D
Chciałam wam powiedzieć,że wróciłam niedawno z wieczorku poetyckiego w Domu Kultury w Tychach.
Był to wieczór Pani Bronisławy Sibiga.Wydała tomik wierszy"Wędrując pomiędzy myślami"-debiut literacki.
A oto jeden z nich:
         

               Przebudzenie
               ==========
       

            wiosna w rozkwicie
            delikatny zapach
            wypełnia powietrze
   

            coś się rodzi


             może ty

             może jai jak Wam się podoba?


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 17-04-2009, 10:41:22
Monisia no wiosna ;) wiesz kwiatki bratki i stokrotki ;) he he i inne takie tam kwiatuszki ;)

Iwa dokładnie sąsiada dobrze mieć ostatnio taki jeden co już 2 razy mi klupał po drzwiach że za głośna impreza przyszedł że coś mu zalewam a okazało się że to od wody przy liczniku moim coś kapie :) więc naraził mnie na koszty bo musiałam kupić wąż nowy do spłuczki :) ale tak poza tym to sąsiadów mieć dobrze...
o jak ja się cieszę że już piątek...chociaż wczoraj też spędziłam miły wieczór :)

a wiersz super mnie się podoba ... ja 24 .04 idę na koncert flamenco Nueva Balet Spanish... prawdziwi Hiszpanie :)
a dzisiaj zobaczyłam że ma być premiera nowego filmu Allena "Vickey Cristina Barcelona" oczywiście w naszym tyskim kinie premiera o 14.15- co za poroniony pomysł... nic pójdę jutro :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 20-04-2009, 22:55:33
hej dziewczynki.... 5 dni miałam zajęte , bo...no bo miałam gościa ;) i ze wiosna to korzytałam ;) a że gość miły to i miło było ;)...
dzisiaj znów wybrałam się na "taniec brzucha" miałam kupe śmiechu bo wydawalo mi się że jakaś sztywna jestem ale po godzinie kręcenia biodrami i brzuchem szło coraz lepiej ;) nawet Pani  ta od tańca mnie pochwalila ha ...
teraz zmykam spać-  dobrej nocy życzę ...


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 21-04-2009, 10:32:58
No,super duende,nic tylko pozazdrościć :)
Ja jeszcze parę dni i urlop i przyjazd moich kochanych dzieci
i I Komunia mojego wnusia


I radość o poranku
i radość z wieczora
A noc radosna ogłasza,
że już pora-
pora spać by rano
znów wstać i odnowa
radość,radość.Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 21-04-2009, 19:03:56
witajcie...miałam dzisiaj piekny planna koszenie trway na diałce po pracy ale powrót z pracy z Katowic niestety się przedłużył ( korki) i podarowałam sobie ...za to załatwiłam mamie w końcu nową umowę na telefon komórkowy ( ona ma jescze jakis przedpotopowy aparat ) -więc teraz będę musiała uzbroić się w cierpliwość i ją podszkolić w nowym aparacie :D

miłego wieczorka:)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 25-04-2009, 14:23:28
Jak tam szkolenie duende :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 25-04-2009, 22:06:21
jeszcze nie szkoliłam :) wczoraj spedziłam super czas na koncercie w Zabrzu - moje ulubione klimaty Flamenco- muzycy z Hiszpani - 1,5 godziny warte 140 zł było boskie :) a dzisiaj pogimnastykowałam się przy pracach działkowych   wszystko mnie boli :) ale co tam  jak ja to lubię :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 26-04-2009, 19:54:14
I oto chodzi,mamy robić to co lubimy  ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 29-04-2009, 13:07:15
Chciałam się przywitać tylko bo jakoś ostatnio w biegu znów :)
Wybieracie się gdzieś na majówkę? Ja w planach miałam Jurę na rowerze ale chyba zrobię tak że najpierw w jeden dzień  rozgrzewka w okolicach naszych Tychów a w drugi dzień Jura ale  nie rowerem( rowerem w inny weekend):) .

:) miłego dnia !


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 29-04-2009, 16:31:15
Witam,witam wszystkie panie i panów :)
Jutro moje dzieci będą już w Moskwie a w piątek już będę ich witać.
No i od 30.04 do 18.05 urlop ;D
oczywiście będę Was odwiedzać od czasu do czasu ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 29-04-2009, 20:47:47
Iwa jak ja Ci zadroszczę tego urlopu :)  życze fajnej pogody i samych pozytywnych wibracji :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 30-04-2009, 10:57:57
Dziękuję duende,wibracje dobra rzecz ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 05-05-2009, 10:32:57
Witajcie :)
jak tam minął weekend majowy pierwszy? wiosenna pogoda sprzyjała aby nie siedzieć w domu.
Więc ja od piątku w podróżach- 36 km na rowerze, potem zwiedzanie jurajskich zamków w sumie 4 szt , grill obowiązkowy i ognisko z gitarą i śpiewem, no i na koniec zwiedzanie Inwałdu i Wadowic...powiem  tak męczący weekend ale jaki przyjemny :).
Za tydzień wybieram się na komunię , kolejne weekendy w maju już zaplanowane, najpierw Poznań potem następny weekend na Lasku :)
miłego dzionka Wam życzę :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 05-05-2009, 11:17:09
Jak już wcześniej pisałam 02.05 byłam na Komunii,przyjęcie połączone z relaksem w grocie solnej.Było super,dzieci cały czas bawiły się w grocie a dorośli jak byli objedzeni też korzystali  z relaksu ;D
03.05 moje dzieci które przyleciały z Nowosybirska odleciały do Hiszpanii  na urlop,mąż do pracy a ja wypoczywam na urlopie w domu.14 znów będę mieć ruch w domu :)
Pozdrawiam wszystkich :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 05-05-2009, 11:40:14
Iwa komunia w grocie solnej? ciekawy pomysł :) Ja do groty łażę przy okazji basenu w Starej Poczcie :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 05-05-2009, 11:50:01
Nie! ;D Komunia w lokalu :) gdzie jest również grota solna a nie w grocie solnej ::)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 05-05-2009, 14:24:15
chcę dzisiaj iść na chwilę na rower ale póki co jak tylko zerknę za drzwi mojej pracy zimno mnie ogarnia ,wiem można przecież się grubiej ubrać :) zobaczymy jak wrócę do domu :)
aha jeszcze dzisiaj umówiłam się do kosmetyczki a co tam w końcu na komunię trzeba jakoś wyglądać:) ::)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 05-05-2009, 15:00:04
Miłego jeżdżenia duende :)Byłam z pieskiem i jest nieprzyjemnie,wiatr zimny dmucha a ja nie lubię się grubo ubierać.
Siedzę w domu i czekam na jakiś znak ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 07-05-2009, 11:55:54
wiecie co ja się chyba starzeję :) kilka dni temu śniła mi się "moja miłość" z czasów podstawówki i potem pierwszej liceum:)  i od momentu tego snu ciągle o nim myślę :P
zastanawiam się jak ułożyło mu się życie a nawet poszperałam na  pewnym społecznościowym portalu i znalazłam jego dzieci :)  syn cały tatuś :) od 13 lat nie miałam z nim kontaktu ale przyznam że te wspomnienia są jakieś takie przyjemne heeeeeheeee :) i jakoś tak więcej mi się chce i jakoś tak inaczej :) ale to pierwszy raz tak  mi w głowie siedzi od 13 lat.... no tak na starość się wspomina ;)

a w ogóle miłego dzionka :) tak jakoś nas tu mało :(


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 07-05-2009, 20:39:39
Znam to uczucie Duende :) Śni ci sie w nocy jakiś koleś a potem nie możesz przestać o nim myśleć i do tego masz takie specyficzne uczucie po takim śnie hihi
Mi sie też kilka razy takie coś przytrafiło. Kiedyś pamieŧam w liceum przyśnił mi sie kolega innej klasy. Potem jak go mijałam na korytarzu to miałam wrażenie że on WIE ;)
Dawno się nie odzywałam ale czas miałam dość ciężki. Teraz wróciłam więc zrobi sie nas troszkę więcej :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 07-05-2009, 22:27:21
Monisia wracaj :)
no własnie też mam wrażenie że on wie ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: Naczelny on 08-05-2009, 16:58:40
Oczywiście, że wie! Ja np. wiem, że dzisiaj śniła o mnie Penelopa Cruz, a rano klęła jak szewc po hiszpańsku, że sen się skończył, a ona zapomniała wziąć mojego numer tel.!


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 09-05-2009, 07:28:00
No Naczelny ty to masz fantazję! ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: Naczelny on 09-05-2009, 12:40:43
Fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,
aby bawić się, aby bawić się, z Penelopą na całego!


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 11-05-2009, 12:27:42
Naczelny he he widzisz o Tobie śni Penelopa a o mnie sam Banderas ;) a jeszcze potem do mnie dzwoni i opowiada jak było w tym śnie i normalnie się nadziwić chłopak nie może że to tylko sen...;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 12-05-2009, 13:05:42
Mmm jak tu światowo się zrobiło :D Penelopa z Naczelnym, Duende z Banderasem :) A ja......ja to chętnie bym zjadła śniadanie w towarzystwie Richarda Gere :D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 12-05-2009, 18:53:45
Monisia a nie jadłaś dzisiaj?  Banderas mówił mi dzisiaj ze Richard umówiony z Tobą na śniadanko ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 13-05-2009, 18:10:44
Moi mili!Dzisiaj wstałam po9:00,ponieważ całą noc tańczyłam :)
Mówili,że on tylko dużo pije i pali a on całą noc się ze mną bawił,był swietny,rano wstałam z nową dawką energii ;)
A wiecie kto to był?Michael Douglas ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 14-05-2009, 13:58:08
witam Panie :) i Panów:)

ja dzisiaj w pracy ostatni dzień potem 2 dni urlopu i 4 dni wolnego:D

a wybieram się na Wielkopolskę na łowy ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 14-05-2009, 14:19:02
No to życzę powodzenia w rzeczywistości a nie w marzeniach  ;)pa pa


__ (—`.´—)
_____(—? ? ?—)
______(_.´`._)
______________ (—`.´—)
___Zawsze w sercu noś pogodę
i miej rozpromienioną twarz
Nie udało Ci się w środę
to przed sobą czwartek masz!
______________(_.´`._)
__________ (—`.´—)
_________(—? ? ?—)
_____$$$$_(_.´`._)
______$$$$$$$*


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: dolores on 15-05-2009, 10:02:19
W filmie Hair jeden z bohaterów jest przesłuchiwany i na pytanie czy lubi mężczyzn odpowiada: "homoseksualista nie jestem ale Micka Jaggera z łóżka bym nie wyrzucił" ;D
Ja trochę bym zmieniała ten cytat pod swoją osobę: "kocham mojego męża ale Keanu Reevesa z łóżka bym na pewno nie wyrzuciła" ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 18-05-2009, 22:24:10
dobry wieczór :) i dobranoc:) muszę odespać urlop;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 19-05-2009, 14:08:30
Duende i jak łowy w Wielkopolsce? :D Tak to jest jak człowiek baluje a nie odpoczywa na urlopie, wraca i musi odsypiać :D Coś ty Duende tam wyprawiała? :D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 20-05-2009, 11:42:50
Monisia nawet nie pytaj ;) wszystko co ludzkie nie jest mi obce ;) ale już do siebie doszłam:) tak że siedzę w robocie i pracuję :) byle do weekendu bo w sobotę znów wyjazd tym razem w górki oczywiście na Lasek  na imprezę urodzinową jednego pana co ma 29,5 bo 3o-stki nie obchodzi ;)

Iwa jak tam zdrówko bo coś szwankuję co? i jeszcze raz składam Ci urodzinowe życzonka tutaj :) :***


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 20-05-2009, 12:36:01
Dziękuję Duende za życzenia,szczególnie zdrówka się przyda:)
Złapałam rota wirusa :o i ja przechodzę (a właściwie biegam ;))bardzo ciężko trwa tak od soboty
i niestety członkowie rodziny też choć znacznie lżej.
Pozdrawiam,buzka


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 20-05-2009, 21:50:35
Iwa bardzo współczuje! Rota wirus to okropne świństwo! Ðużo pij, jakieś elektrolity by się przydały, cola i paluszki słone też nie zaszkodzą. Ale pewnie i tak o tym wiesz :) Życzę szybkiego powrotu do zdrówka!

Duende no ja nie moge, ty to rozrabiara jestes! Nie ładnie dziewczyno, nie ładnie!  :) :) :)
A tak na poważnie to super że ci się urlop udał, tak trzymaj kobieto ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 21-05-2009, 10:56:11
Monisiu,dziękuje bardzo za współczucie to takie miłe.Faktycznie to okropny wirus choc może to być tez bakteryjne zatrucie tego nikt nie bada ale reszta rodzinki tez odczuła dolegliwości ale ja to już gadać sie nie chce.Ale dzisiejsza noc była spokojna tylko jestem osłabiona.Biore antybiotyk i inne jakies tam no i woda i sucharki i elektrolity.
Dziekuje za rady ,buzka


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 21-05-2009, 11:09:25
dziewczynki słoneczka dzisiaj:) dla Was:)
ja właśnie wszamałam truskaweczki z jogurtem pycha :)

Monisia to nie urlop to w sumie dłuższy weekend był;)
 Iwa zdrówka :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 21-05-2009, 14:47:47
Smacznego Duende :'( a ja ryż i sucharki ::)
Pozdrawiam kochane(i) i wszystkim smacznego :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 22-05-2009, 11:51:03
Już piątek i radośniej w sercu zaraz :) Mam nadzieję że w weekend pogoda tez dopisze bo mamy plan z mężem pojechać na jakąś dłuższą trasę rowerową :)

Truskawkowe szaleństwo powoli się zaczyna. Dla mnie bomba! :) Ja mogłabym tylko żywić się truskawkami...UWIELBIAM! :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 22-05-2009, 18:10:16
Życzę wszystkim udanego weekendu,dużo słońca i zadowolenia.
Ja jestem na L-4 ale zadowolona bo wszystko wraca do normy a dla mnie to wielka radość ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 23-05-2009, 08:32:27
miłego weekendu :) ja za godzinke  uciekam w nasze Beskidy:) mam plan zrobić w końcu mały reportaż do Libertasa o chatce na Lasku :) więc przy okazji urodzin kolegi :)
miłego weekendu i duzo słońca :)
a truskawki mniam jem codziennie ostanio:)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 23-05-2009, 09:48:25
Dla mnie truskawki i pomidory i więcej mi nic nie trzeba  :)ale teraz dietka i muszę się smakiem objeść :'(
Pozdrawiam wszystkich ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 26-05-2009, 11:38:48
Hej,hej!Piękny dzisiaj mamy dzień
a Wy co robicie?
śpicie?
pewnie nie :)
to piszcie co robicie ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 26-05-2009, 12:13:09
ja w pracy... a najchętniej uciekłabym na łąkę pełną polnych kwiatów:)))
miłego dnia:)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 28-05-2009, 14:04:05
No dzisiaj ostatni dzień laby :)
Jutro na rano a potem nocki,siedzenie w domu na dłuższą metę jest bardzo męczące ;)
Pogoda też barowa ale będzie lepiej.
Pozdrawiam.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 28-05-2009, 16:27:56
Witam dziewczynki :) Co słychać? Mnie dopadło jakieś uczulenie, kicham i smarkam bez końca! Nigdy nie miałam takich problemów, a tu takie coś... Juz mnie nos boli od ciągłego wycierania.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 28-05-2009, 17:58:18
Przypuszczam moja droga,że to alergia.Jest duże pylenie.
Rano jak idę do auta to jest całe w żółtych pyłkach.
Ja mam alergię więc wiem jak to jest.Trzeba brać leki.Kiedyś miałam taki katar(tak myślałam)potem zapalenie ucha,kaszel i okazało się,że to wszystko z alergii ::)
Musisz Monisiu zakropić nos ;D
                                      ===
Pozdrawiam.


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 29-05-2009, 10:26:15
hej ale pogoda barowa , za to wczoraj zrobiłyśmy sobie babski wieczór z winem i truskawkami:)
dużoooo truskawek:)
a te pyłki topoli co latają u mnie w pracy  nie do wytrzymania ...współczuję alergikom...
miłego dnia


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 07-06-2009, 07:51:36
Gdzie się wszyscy podziali??? Co tak tu cicho??? Wiem że ja też ostatnio nic nie pisałam ale czasu mi brakowało nawet na porządne umycie zębów, eh szkoda gadać. No ale najważniejsze że już troche się odbiłam od problemów i teraz znowu mogę się po udzielać forumowo :) Co słychać dziewczęta? Czy jakieś wiosenne miłości rozkwitły? ;)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 07-06-2009, 20:14:57
Witaj Monisiu!Nic nie pisałam bo i nikt nie czytał moich wiadomości.Jestem trochę przygaszona,ponieważ praca i okoliczności z tym związane dają mi w kość.Myślę o odejściu.A tak to wszystko o.k. :)
Pogoda wprawdzie nie taka jaką bym chciała,jestem ciepłolubna a zimno sprzyja pesymizmowi.I choć ja jestem niepoprawną optymistką to pewne okoliczności powalają mnie.
Pozdrawiam serdecznie :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 07-06-2009, 21:29:58
ja ciągle w biegu :)  i czasu mi brakuje nawet zeby napisac coś :)
Iwa  ja czytam zawsze Twoje posty :) a czasami nie odpisuję bo poprostu ...sama zresztą wiesz :)
buziaki dla Was :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 18-06-2009, 11:47:00
Droga Duende,ciągle w biegu?a reszta koleżanek już na urlopach?
no ja tez już  nie mogę doczekać się urlopu -mam planowany na lipiec ale wszystko w rękach szefowej ;D
pozdrawiam Was serdecznie i napiszcie kochane jak tam Wasze plany. :)


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 24-06-2009, 17:04:23
Co u Was słychać?Nareszcie przestało padać :)
Od 01.07.urlop ;D


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: monisia on 24-06-2009, 21:40:50
Na urlop to dopiero w sierpniu sie wybieram. Ale aż boje się o pogodę, dzisiaj usłyszałam że w tym roku całe wakacje mają tak własnie wyglądać jak ostatni czas...deszcz..troche słońca...znowu deszcz! I jak tu wypocząć w takim klimacie....? Gdzie Iwa się wybierasz na urlop?


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: iwa on 26-06-2009, 11:02:15
Cześć Monisiu!
Mam ochotę wyjechać do Włocławka i Solca Kujawskiego ale nie wiem czy mąż dostanie urlop jak nie to będę w domu :)
ważne że nie będę musiała pracować na nocki już mnie to męczy.
Pogoda jaką mamy też jest męcząca ale nie mamy na to wpływu-niestety :(
pozdrawiam pa


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: duende on 28-08-2009, 13:43:27
moja pogoda koniec lipca  i początek sierpnia nad naszym morzem...wymarzona...raz padało ale to nic wtedy wyruszyłam na wycieczkę rowerową ...przez pola, łaki i lasy...:)
a jak minął Wam czas letni?


Tytuł: Odp: wiosna wiosna - w sercu
Wiadomość wysłana przez: ccvolka on 20-01-2018, 15:10:18
Wiosna – czas na miłość. Ponoć wiosną serca stają się łatwym celem dla strzał Kupidyna. Kiedy natura budzi się do życia, to najlepszy czas, by się zakochać lub odświeżyć swoje uczucia i z błyskiem w oku spojrzeć na swoja drugą połówkę.