Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Powitanie  (Przeczytany 8809 razy)
Ani
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« : 06-04-2011, 22:59:37 »

Witam wszystkich
Trafiłam tu przypadkiem szukająć informacji o Albanii i zaczęłam sobie przeglądać resztę... z różnymi wrażeniami, bo teksty macie trochę nierówne... ale ogólnie rzecz biorąc bardzo ciekawa inicjatywa... oryginalna, bez nadmiaru reklam i faktycznie  bardzo rożna od innych... Najlepszy jest chyba dział o podróżach, jest tu dużo dobrych tekstów... a jednocześnie bardzo różnych, urozmaiconych..... może nie jestem obiektywna, bo sama luibę jeździc... podobnie nieobiektywnie bardzo podoba mi się zmysłowa kuchnia Karoliny, od jutra zaczynam testować te przepisy... przejrzałam chyba wszystkie komiksy i na wielu śmiałam się do łez... jest już późno i nie mam siły na więcej, ale chciałam zostawić tutaj po sobie ślad, tak tylko, żeby napisać, że jestem pod wrażeniem. Życzę sukcesów... jeśli wszyskie działy byłyby na tak wysokim poziomie, to myslę, że sukces murowany!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #1 : 05-05-2011, 20:12:56 »

Dziękujemy za wyrazy uznania i bijemy się w pierś za wszelkie uchybienia:). Na obronę mamy tylko to, że teksty przysyłają nam wolontariusze i ich poziom wyznacza poziom gazety... Co mogę dodać, zapraszam do przyłączenia się do nas w celu podwyższenia poziomu Uśmiech.
Pozdrawiam.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: