Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor Wątek: No gdzie te chopy? :)  (Przeczytany 59474 razy)
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« : 16-03-2009, 13:40:59 »

Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy,
mmm, orły, sokoły, herosy!?
Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów,
gdzie te chłopy!? - Jeeeee!  Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #1 : 16-03-2009, 13:51:36 »

No wstyd i hańba, żeby baba zaczynała wątek w chłopskim dziale!  Mrugnięcie  A szanowni Panowie to gdzie są, hę? Aaaaa, że niby pracują, że niby się uczę, że zajęci od rana do nocy! Trele-morele  Uśmiech
Zapisane
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #2 : 16-03-2009, 16:11:35 »

To może ja się jako mężczyzna załapię... Może na pierwszy rzut oka kobieco wyglądam, ale mam włosy jak mężczyzna - na jeżyka i nader męską ksywkę Rarytas...
A z Olgi zawsze można zrobić Olka czy Olgierda.... ;p Mrugnięcie
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #3 : 17-03-2009, 11:11:45 »

Dobrze, Olgierdzie Rarytas możesz zostać pierwszym honorowym boyem tego działu Uśmiech Zastanawia mnie jedna sprawa..gdzie sie podziewa szanowny moderator voult, hę? Widziałam jego oszałamiające zdjęcie w dziale "Forum w fazie tekstów" Uśmiech Jestem pod wielkim wrażeniem tych śnieżno białych zębów, poza tym zawsze pociągali mnie perwersyjni romantycy  Duży uśmiech 
PANIE VOULT, GDZIE PAN JEST  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 17-03-2009, 11:18:27 wysłane przez Nika » Zapisane
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #4 : 17-03-2009, 11:14:43 »

Pardon, miało być "Forum w fazie testów", a nie w fazie tekstów Uśmiech
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #5 : 21-03-2009, 16:19:38 »

Widać chopy o babach nie gadają:), nawet pomysłodawca siedzi cicho... za to kobiet chętnych do dyskusji widzę nie brakuje:).
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Resonaut
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49

Urodo... skónd ty sie bieresz?


« Odpowiedz #6 : 22-03-2009, 20:01:12 »

Pragnę zauważyć, że to kobiety lubią w nieskończoność trajkotać, obrabiać w nieskończoność 4 litery temu, czy innemu bogu ducha winnemu samczykowi homo sapiens, czasem wręcz mam wrażenie że u kobiet stanowi to esencję przyjemności i spełnienia. Facet swoje frustracje milcząc rozcieńcza w zimnym syczącym pianką złotem w kufelku, ewentualnie wymienia się pieszczotliwie mniej lub bardziej subtelnymi złośliwostkami z drugim, równie sfrustrowanym kamratem. Stąd myśle to OCZYWISTE MILCZENIE na forum, bo czymże jest milczenie, jeśli nie złotem? I komu ono przeszkadzało, jeśli nie kobietom?
Zapisane
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #7 : 25-03-2009, 13:08:59 »

o to ja się nie zgodzę z tym stwierdzeniem , że to baby gadają o facetach więcej , żeby było po równo i sprawiedliwie to uważam że i jedni i drudzy gadają tak samo, a nawet rzekłabym że to chopy są większe plotkarze i żadnej nie przepuszczą Mrugnięcie pozdrawiam
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #8 : 25-03-2009, 14:03:42 »

Nie ma sie co sprzeczać która płeć, którą bardziej obgaduje. Myśle, że w jednym i drugim przypadku znajdą się ci bardziej obrabiający i ci mniej. Nie mniej trzeba sie zgodzić, że kobiety mówią wiecej...a to za sprawą swojego mózgu Uśmiech Kiedyś czytałam artykuł w gazecie o tym. Jeżeli dobrze pamiętam to część mózgu odpowiadająca za mowe u kobiety znajduje sie blisko ośrodka emocji...Kobieta mówiąc okazuje uczucia! Dla kobiety kontakt werbalny jest jak dotyk, to wyraz bliskości, zaangażowania. Dla niej milczacy facet, to powód do obaw. "Nic nie mówi, pewnie już mnie nie kocha!", "Nic nie mówi, pewnie myśli o innej" itp. itd.
Wiem, że tzw paplanie kobiet może być czasami męczące Uśmiech Ale drodzy Panowie, zrozumcie swoje kobitki, one mówią bo Was kochaja Uśmiech
Zapisane
EsGlo
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #9 : 25-03-2009, 21:51:27 »

DEUNDE to że chopy nie odpuszczają żadnej to chyba dobrze ale ino najpierw muszą chcieć cosik szkubnąć heheheh. A plotkarze to fakt my som najlepsze choć czasem różnie bywa heheehhe w końcu chop to człowiek godać musi:)Uśmiech gorzej z tymi drugimi heheheh żart   Duży uśmiech
Zapisane
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #10 : 25-03-2009, 22:30:41 »

elglos jak Cię miło widzieć Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #11 : 26-03-2009, 13:00:23 »

Wnioskuje z nicku że EsGlo to mężczyzna Uśmiech Rada jestem, że coraz wiecej płci brzydszej tu zagląda. W końcu to miał byc wasz dział Mrugnięcie A czy ktoś wie co z Szanownym Panem moderatorem się dzieje? Mrugnięcie
Zapisane
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #12 : 31-03-2009, 21:35:19 »

Coś słabo Panowie się udzielacie  Spoko
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #13 : 04-04-2009, 11:48:36 »

Jak tam Panowie, pomagacie swoim kobietkom w przedświątecznych porządkach? Uśmiech
Zapisane
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #14 : 06-04-2009, 11:23:52 »

Już to widzie jak panowie pomagają swoim paniom w przedświątecznych porządkach! Pewnie nawet nie wiedzą jak mop wygląda Mrugnięcie Jestem zawiedziona brakiem zaangażowania w wasz dział moim mili panowie!
Zapisane
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Skocz do: