Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 2 [3]
Drukuj
Autor Wątek: No gdzie te chopy? :)  (Przeczytany 59473 razy)
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #30 : 12-05-2009, 11:42:32 »

ja też tych krzyczących nie lubię:) można dbać o swoje prawa nie wygłaszając  mowy na  wiecach  feministycznych. A Kazia Szczuka to w ogóle wydaje mi się jakaś taka zero kobieca Uśmiech  owszem kobieta powinna mieć swoje zdanie , mówić o tym co jej sie podoba a co nie mieć takie sama prawa jak facet , być traktowana jak człowiek:) ale powinna mieć jeszcze coś ...Uśmiech sexapil, kobiecość i łagodność w jednym a w  hmmm no innych sytuacjach może być nawet tygrysem albo lampartem Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
voult
Moderator
Nowy użytkownik
*****
Wiadomości: 5

Perwersyjny romantyk


« Odpowiedz #31 : 14-05-2009, 07:44:00 »

Na luzie Dolores, to tylko żarty, nikt z nas nie wyciąga wielkich armat. Równie dobrze moglibyśmy się obrazić za głupie żarty Duende, a nawet się przy niektórych uśmiechnąłem.

Wiesz, jakby wziąć na poważnie i zacząć wyciągać wszystkie przykłady, które każdy z nas na pewno ma odnośnie głupoty płci przeciwnej, to te luźne nasze gadki na forum zejdą na flamy i oftopiki, co i tak do niczego ostatecznie nie doprowadzi poza obrażeniem się... bo ten absurdalny konflikt jest od czasu waszego przylotu z wenus...

Tak czy siak, chopy uważają, że baby są gupie, bo nie są chopami, a baby na odwrót i chyba tego nie zmienimy, ewentualnie możemy sobie ponarzekać - wy w swoim dziale, a my w naszym... i w sumie nie za bardzo miło jak wy się wtrącacie do naszego, bo my do waszego nie możemy... bo zaraz by było wielkie halo Mrugnięcie

Ps. podoba mi się pomysł Niki, a można dostać 2 tickety? :]
Zapisane
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #32 : 14-05-2009, 13:54:17 »

voult ale ja zapraszam na nasz dział chętnie poczytam Uśmiech tutaj właśnie chyba o nią chodzi Uśmiech
nudno jest jak na Waszym same chopy a na naszym sama płeć piękna Język
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #33 : 14-05-2009, 13:55:01 »

zapraszam do dyskusji miało być Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #34 : 15-05-2009, 09:01:13 »

Vout, ależ ja wiem że to tylko żarty i też sie uśmiechnęłam czytając to co napisałeś Mrugnięcie Naoglądaliście się chłopcy Cejrowskiego i na Madagaskar was ciągnie..hę.. Mrugnięcie
Zapisane
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #35 : 19-05-2009, 09:55:08 »

Mózg zwołał zebranie narządów:
- Jest nas za dużo! Trzeba kogoś usunąć!
Odzywa się śledziona:
- Usuńmy płuco, są dwa, wystarczy jedno
- Mmmm nie...Nasz właściciel pali, potrzebne są dwa płuca - odpowiada mózg
- To usuńmy nerke, są dwie, wystarczy jedna - dalej upiera się śledziona
- Mmmm nie...Nasz właściciel pije, potrzebne są dwie nerki - odpowiada mózg
Chwila ciszy...
- Już wiem! Usuńmy jądro, są dwa, wystarczy jedno - wykrzykneła śledziona
Na to hasło wstaje penis:
- Ooooo nie, ja się nie zgadzam! Jądra należa do mnie! Ja się nie zgadzam!
A mózg na to:
- Penis ty siadaj, bo jak stoisz to ja myśleć nie umiem!

UśmiechUśmiechUśmiech
« Ostatnia zmiana: 22-05-2009, 07:22:32 wysłane przez dolores » Zapisane
Skarga
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 53

Co dwie dychy to nie jedna.


« Odpowiedz #36 : 07-07-2009, 11:18:34 »

Na filozofii wykładowca często posługiwał się przykładowym pytaniem "Czy są na tej sali prawdziwi mężczyźni?". Bawił się z nami w ten sposób, grając na ambicjach. Gdyby ktoś wstał, zapytałby: "Kim jest prawdziwy mężczyzna?". Jest to bowiem zwrot nie definiowalny, istniejący jedynie na płaszczyźnie świadomości potocznej, pojęcie ekstremalnie nieostre i subiektywne. Kompletne zaprzeczenie jakiegokolwiek terminu naukowego czy w ogóle takiego, którym posłużyć się możemy w racjonalnej dyskusji. Nie mniej, bardzo jestem kim dla Was, drogie Panie, jest "prawdziwy mężczyzna". Jakie cechy odróżniają go od niegodnej podróbki, parodii męskości, jakim jest "mężczyzna udawany" Uśmiech
Zapisane
Aurinko
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31

Buntuję się, więc jestem.


« Odpowiedz #37 : 07-07-2009, 22:37:34 »

Na łamach Libertasa, jakiś czas temu, pisałam na ten temat. Zgadzam się z tym, że pojęcie „prawdziwy mężczyzna” jest pojęciem nienaukowym i względnym, choć z tą względnością to nie do końca. W świecie kobiet istnieje takie pojęcie, i wcale nie od wczoraj, i jest dosyć podobne u różnych przedstawicielek tej płci. Ja pisałam głównie na temat metroseksualizmu i do niego mogę się odnieść, mówiąc o mężczyźnie niemęskim. Mężczyzna „udawany”, jak to określiłeś, to taki, któremu brak przymiotów męskości, który ma wiele cech płci pięknej, przesadnie dba o swój wygląd zew., etc. Kobiety, generalnie mówiąc, (myślę, że panie się ze mną zgodzą) mniej lub bardziej podświadomie marzą o zdecydowanym, odrobinę brutalnym, mężczyźnie, takim z zarostem najlepiej, heh, który uzupełni ich delikatną, wrażliwą osobowość właśnie tymi, tak różnymi od ich cechami.

Niedawno znalazłam się w takiej sytuacji: Kolega zaprosił mnie na kawę, bardzo ładna restauracja, fajny klimat i nagle pojawia się pijany mężczyzna, podchodzi do mnie, łapie za rękę i ni stąd ni zowąd składa niemoralne propozycje. A mój kolega siedział naprzeciwko, słowem się nie odezwał i tylko się przyglądał. Naprawdę było mi nie fajnie. Cóż… uważam też, że prawdziwy mężczyzna reaguje na takie rzeczy, wie jak się zachować, jest po prostu kulturalny. Prawdziwy mężczyzna nie będzie milczał, nie chodzi o bycie superbohaterem czy dawanie od razu w pysk, można po prostu wziąć kobietę pod rękę i wyjść.

Nie myślcie sobie panowie, że mam na myśli jakiegoś Schwarzeneggera, mówiąc o sile czy wyglądzie mężczyzny, liczy się naprawdę to co jest w środku, ta wewnętrzna siła. Niestety we współczesnym świecie dzieje się tak, że coraz więcej kobiet staje się bardziej męskich, a mężczyzn na odwrót, nie wiem jak was, ale mnie to martwi.
« Ostatnia zmiana: 08-07-2009, 09:53:38 wysłane przez Aurinko » Zapisane

skała może pęknąć, zamek runąć...
utopiec
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 7

zmieniłem swój nick by bardziej pasował


« Odpowiedz #38 : 23-11-2009, 20:43:37 »

Chłopy, czyli rolnicy zostali na roli i harują na chleb. Baby od nich pouciekały do miasta bo wolą metro
Zapisane

miłość jest radością, pragnienie cierpieniem
dziel się radością, a nie pragnieniem
gravit32j
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #39 : 09-10-2014, 11:29:33 »

Chłopy zostały w pracy:d daleko od swoich bab :d
Zapisane
Strony: 1 2 [3]
Drukuj
Skocz do: