Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Propozycje nowych kategorii  (Przeczytany 29116 razy)
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 132

tautologią kaprysów... makulatury chmurą...


« : 25-03-2009, 14:50:57 »

Aby odciążyć wątek testowy (który może pozostać np. do zgłaszania technicznych usterek i propozycji? może kiedyś trzeba po prostu wyjść z fazy testów i zacząć samodzielnie funkcjonować Duży uśmiech).

Pomyślałam, że dobrze by było, gdyby na forum pojawiały się dyskusje o sztuce :] w pierwszej kolejności przyszły mi do głowy książki, ale za chwilę przyczłapały się też teatr, muzyka, kino, itepe, itede. Takie dyskusje mogą prowokować powstawanie niezłych tekstów polemicznych, albo czegoś podobnego, może nawet tekstów "popularno-analitycznych" o dziełach, o autorach? (że tak je sobie na potrzeby własne określę). Nie wspominając rzecz jasna o wnikliwych recenzjach.

Ponieważ nie znalazłam miejsca dla takiego wątku (zaczęłabym od książek, bo to chyba najbardziej powszechne i dość łatwo znaleźć wspólne tematy, ale może się mylę?) a do działu "inne" jakoś mi to nie pasuje, więc postanowiłam o tym tutaj zaalarmować Uśmiech tak samo można w tym wątku zgłaszać inne propozycje nowych kategorii. Przedyskutujemy, czy takie propozycje mają sens i jaki powinien być ich ostateczny kształt, jeżeli pomysł jest ciekawy.

Co Wy na to?
Zapisane

Mijaj zdrów otwarte okna.
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #1 : 25-03-2009, 16:45:32 »

Słusznie! Może na początek niech to będzie dział ogólny o sztuce, jeśli się rozrośnie to podzielimy go na książki, teatr, kino i na co tylko będzie trzeba:). Na początek niech nazywa się po prostu sztuka, ale jeśli masz inne propozycje to zawsze możemy zmienić.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 132

tautologią kaprysów... makulatury chmurą...


« Odpowiedz #2 : 25-03-2009, 18:43:40 »

Ależ szybka reakcja Uśmiech Ojej, jestem moderatorem Język Zobaczymy, co z tego wyniknie :]
Zapisane

Mijaj zdrów otwarte okna.
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #3 : 26-03-2009, 16:57:13 »

Jeśli coś nie wymaga dużego nakładu pracy, to staram się reagować szybko:).
Poza tym postanowiłem maksymalnie zdecentralizować forum, czyli pomysłodawca danego działu staje się automatycznie jego opiekunem/moderatorem i ma w nim decydujący głos.  Uśmiech
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #4 : 28-03-2009, 08:10:05 »

Jako czołowa przodowniczka partii radosnych kur domowych, zgłaszam propozycje kolejnego działu.. "Koło gospodyń wiejskich i miejskich" Uśmiech 
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #5 : 28-03-2009, 11:14:51 »

done
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #6 : 29-03-2009, 07:42:52 »

thx
Zapisane
Skarga
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 53

Co dwie dychy to nie jedna.


« Odpowiedz #7 : 09-06-2009, 09:50:58 »

Proponuję dział dot. pracy nad artykułami, felietonami itp dostępny tylko dla autorów, a także taki, w którym moglibyśmy się sobie przedstawić, wymienić kontaktami (gg, NK, tel., mail) tak, aby móc stworzyć wspólną społeczność, korzystać z wzajemnej pomocy czy po prostu nawiązać znajomość. Pomysły zaczerpnięte z forum grupy translacyjnej Ookami, do której należę.
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #8 : 12-06-2009, 09:39:27 »

Dział założony.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Getastamp
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


-
« Odpowiedz #9 : 25-06-2022, 13:49:35 »

Po rozmowie z Adminem . Wpadliśmy na taki pomysł , żeby stworzyć temat w którym ekipa jakże szanownych nowych użytkowników  będzie mogła sama wypowiedzieć się na temat nazwy dla forum.
Następnie , jeżeli będą inteersujące propozycję przeprowadzona zostanie ankieta i tym samym wybrana nazwa dla forum.

Co Wy na to ?
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: