Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Puk puk... czy to partia Libertas?  (Przeczytany 17854 razy)
junandre
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


« : 22-05-2009, 11:19:54 »

Czy Libertas istnieje jako partia.Interesuje mnie adres na Śląsk do biuro i możliwości współpracy.To, co się dzieje w Polsce daje sznsę na nowe siły społeczno-polityczne,
które dadzą szansę dla społeczeństwa-bo go nie mamy.junandre[DINGO78@WP.PL]
Zapisane
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #1 : 22-05-2009, 12:06:26 »

To jest forum miesięcznika Libertas, a nie forum partii Libertas Uśmiech Ale myślę, że jeśli jest taka oddolna potrzeba społeczna Uśmiech to Naczelny na pewno chętnie udostępni zainteresowanym nowy dział na forum do dyspozycji Uśmiech Pozdrawiam
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #2 : 22-05-2009, 16:46:57 »

Utworzyłem nowy dział, gdzie można pisać o wszystkim związanym z Partią Libertas.

Czy Libertas istnieje jako partia.

Z tego co się orientuję w Polsce została zarejestrowana taka partia, a mówiąc precyzyjniej, przed którymiś wyborami została zarejestrowana partia LiD (Lewica i Demokraci), a niedawno zmieniono jej nazwę na Libertas.
Jeśli chodzi o biura na Śląsku to nie mam pojęcia bo do partii Libertas nie należę.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #3 : 23-05-2009, 14:28:10 »

A ja chciałam się poskarżyć, że przez tematy związane z partią spadliśmy w rankingu Google na ósme miejsce.. ;-(
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
junandre
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #4 : 24-05-2009, 10:52:07 »

Sama nazwa Libertas i idea społeczna zobowiązuje i pozwala na rozwijanie lub
wolne wypowiadanie się na wszelkie tematy, a sztuczne rankingi mają pierszeństwo
przed wolnością.junandre
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #5 : 24-05-2009, 11:08:00 »

Szczerze mówiąc nie wiem co chciałeś przez to powiedzieć. Możesz jakoś rozwinąć tę myśl? A koleżanka Olga na pewno żartowała:), Google to nie ranking, tylko wyszukiwarka:).
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
p_gogo
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #6 : 01-06-2009, 20:21:35 »

Hmmm. Chyba lepiej byłoby aby TEN Libertas nie był kojarzony z TYM o charakterze politycznym.
Trochę mnie mdli jak słyszę Młodzież Wszechpolska, Libertas Polska, LPR, RM etc. Z politowaniem
Może i jestem mało tolerancyjny na tym punkcie, ale na pewno bardziej niż członkowie wymienionych grup.
Decyzja tak czy inaczej należy do Naczelnego.
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #7 : 01-06-2009, 22:37:23 »

Naczelny nie ma wpływu na skojarzenia osób trzecich:), nazwa miesięcznika jest wytworem jego fantazji podlewanej sentymentem do łaciny, a wszelkie podobieństwo do nazwy partii Libertas jest czysto przypadkowe:).
Aczkolwiek... jako że nazwa Libertas nawiązuje do pięknej idei Wolności, nie ma w miesięczniku Libertas miejsca na cenzurę, w szczególności dopuszczani są do głosu zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy partii.
Jeśli ktoś chce podyskutować o partii, to ten dział jest odpowiednim miejscem.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
p_gogo
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #8 : 02-06-2009, 21:16:01 »

Masz rację. Jest jedno ale.
Może lepiej dział zatytułować POLITYKA, żeby nie kojarzyło się tylko z jedną opcją?
Wtedy w tym dziale byłoby miejsce dla wszystkich partii to raz a dwa nie będzie to tak bardzo widoczne.
Bardziej "naturalnie" by to wyglądało  Mrugnięcie
A może to ja się tylko tak czepiam - ze względu na ograniczoną tolerancję na tym punkcie?   Duży uśmiech
Ale ruch w tym wątku się zrobił  Chichot
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #9 : 03-06-2009, 17:13:40 »

Dział powstał z myślą o osobach, które szukając informacji o partii Libertas trafiały na strony miesięcznika, tam nie znajdowały tego czego szukały, więc wchodziły dalej na forum... W zamyśle nie miał być to więc dział polityczny... miał przyciągać osoby interesujące się tą konkretną partią i skupiać je w jednym miejscu:). Ale oczywiście jak dyskusja się rozszerzy i powstaną wątki dotyczące różnych partii to nazwę można zmienić na bardziej uniwersalną. Na razie nie widzę wielu zainteresowanych tą tematyką:).
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Skarga
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 53

Co dwie dychy to nie jedna.


« Odpowiedz #10 : 09-06-2009, 09:05:39 »

http://fakty.interia.pl/raport/wybory-do-europarlamentu/news/lider-libertasu-wycofuje-sie-z-polityki,1320331

Czyli najprawdopodobniej koniec problemu Mrugnięcie Choć polski oddział zapewne jeszcze trochę poczeka, zanim ogłosi upadłość Mrugnięcie
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #11 : 07-07-2009, 17:31:35 »

Na naszym podwórku politycznym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie... tzn. zmieniają się nazwy partii... bo ludzie w dużej mierze Ci sami od lat... Libertas jak nagle się narodził, tak nagle zniknął, a gdzie wypłyną jego polscy liderzy? Trudno zgadywać. Jeśli chodzi o polityków, to wszystko jest możliwe. Pierwsze nazwisko które przychodzi mi do głowy to Ryszard Czarnecki... trudno w to uwierzyć, ale ten człowiek był założycielem liberalnego UPRu, by później przewinąć się przez AWS (liberał w tworze wywodzącym się ze związku zawodowego?! To tylko u nas!); z robotnika zmienił się w chłopa i został członkiem (tak, to bardzo dobre słowo!) Samoobrony, czyli partii socjalistyczno-chłopsko-populistyczno-bezsensownej. Z samoobrony przeszedł do PIS'u... w sumie tu faktycznie nie trzeba było zmieniać poglądów, PIS to prawie Samoobrona, tylko bez Leppera i z trochę lepszym PR... ale to w sumie nieistotne...
Jeden człowiek, a proszę bardzo jaki wszechstronny! Właściwie to polityk idealny! Jestem pewien, że jeśli kiedyś PIS zacznie upadać, błyskawicznie zmieni barwy na takie, które umożliwią mu dalszy byt polityczny... kto wie, może do PO wstąpi?
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
p_gogo
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #12 : 09-07-2009, 20:16:46 »

Niekoniecznie do PO. Może wypłynie gdzieś poza Polską - w końcu tak naprawdę to Richard Henry Czarnecki  Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: