Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Kobieta musi sie malowac  (Przeczytany 2603 razy)
trancau24
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« : 13-08-2017, 17:28:12 »

czy kobieta musi sie malowac??? moze i jest ono proste ale ma wiele zlozonych aspektow...otoz znam wiele ladnych kobiet ktore bez makijazu sa rownie piekne jak i z nim...czasem nawet makijaz jest "obrzydza" jednak dlaczego jest tak ze kobieta zadbana musi byc umalowana?Co?? znam tez dziewczyny przecietnej urody umaluja sie i wtedy zwracaja jakas uwage no i przedeweszystkim widac ze dbaja o siebie....jak to jest?Co??? dlaczego stawiajac ladna kobiete nieumalowana a przecietna z umalowana -to ta druga bardziej zwraca uwage na siebie?Co? a ta nieumalowana a piekna dostrzega sie pozniej? a moze to wina makijaz???moze to on sprawia ze kobieta czuje sie pewniej??? to chyba przez kobiety bo choc piekne a nieumalowane same sie czuja "gorzej" choc dla mezczyzn tak nie jest!!! jestem tego przykladem bo mam cudownego mezczyzne ktorego bardzo kocham i ktoremu podobam sie bez makijazu i bardzo mnie to cieszy jednak czasem czuje sie tak jakbym sie zaniedbywala...i boje sie ze moze przestane mu sie podobac.....
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: