Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: jak facet zalazł Ci za skórę co robisz?  (Przeczytany 25138 razy)
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #15 : 17-04-2009, 10:42:15 »

Iwa ... bo masz -to już zamierzchłe czasy Mrugnięcie wojnę pruską pamiętają Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #16 : 17-04-2009, 15:59:20 »

Duende,nie łapie.O czym Ty mówisz?Ja o Piotrusiu a Ty o wojnie???
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #17 : 21-04-2009, 19:05:00 »

Iwa nie wiem czy gadałyśmy o tym samym ale jezeli o tym samym Uśmiech to faktycznie zamierzchłe czasy Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #18 : 21-04-2009, 19:17:15 »

Właśnie zalazł mi za skórę ale nie długo idę do pracy może jutro będzie lepiej.
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #19 : 30-04-2009, 11:19:06 »

chyba to prawda że z wiekiem kobieta  jest pewniejsza siebie i na mniej sobie pozwala  tzn na mniej pozwala facetom:)... chodzi mi o to że kiedyś nawet jak nie zawiniłam to i tak pierwsza  łapałam za słuchawkę telefonu teraz pewne doświadczenia życiowe pokazały mi że nie tędy droga a to dlatego "że faceci kochają zołzy" UśmiechJęzyk więc czasami trzeba być taką trochę zołzą i nie dać sobie wmawiać czegoś czego nie ma albo nie było Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #20 : 01-05-2009, 10:34:56 »

Tak duende masz rację,jesteśmy pewniejsze i swoich racji i swoich wartości.Kiedyś też znosiłam pewne rzeczy w milczeniu a teraz -możesz odejść ,tego kwiatu jest pół światu ;)ja zawsze sobie mogę polepszyć.
Zapisane

iwa
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #21 : 27-06-2009, 14:49:46 »

No cóż widzę,że temat się wyczerpał Duży uśmiech
Jak mnie zajdzie facet za skórę idę do kosmetyczki,robię się na bóstwo w miedzy czasie mam czas na przemyslenia i wracam zrelaksowana no i .................... Mrugnięcie
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #22 : 28-08-2009, 13:41:45 »

witam ...długo mnie nie było...nawał pracy,potem urlop...szkoda że już dawno po Smutny ale cóż ...wszystko co piękne szybko się kończy...po drodze facet pewien zalazł mi za skórę i to tak konkretnie:) nic to  ...poradziłam sobie ...bo ja zawsze dam radę ...i co zrobiłam...wsiadłam w pociąg i wyruszyłam nad nasze piękne polskie morze Uśmiech a co do morza to chyba po zobaczeniu innych mórz jestem jednak za tym że nasze morze jest piękne...i  ma zapach pięknych wspomnień Uśmiech
a tymczasem zbliż się  chcąc nie chcąc jesień...a jesień jakoś tak działa na mnie jak wiosna na niektórych że aż się chce zakochać Język
pozdrawiam
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
ccvolka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #23 : 20-01-2018, 15:09:10 »

Bądź stanowcza. Nie zadowalaj się słowami: "Przepraszam, więcej nie będę". Co zatem powinnaś zrobić?

Jasno określ, czego oczekujesz od partnera: "Jeśli zależy ci na odzyskaniu mojego zaufania, chcę żebyś...". On musi wiedzieć, że sama obietnica poprawy nie wystarczy - za słowami zawsze muszą iść czyny!

Zapisane
Strony: 1 [2]
Drukuj
Skocz do: