Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Open Office  (Przeczytany 41159 razy)
Art
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« : 21-01-2020, 18:30:47 »

Witam. Bardzo podobał mi się artykuł Nauka Pisania i chociaż raczej wszystko o czym było pisane znałem to przeczytałem z ciekawością i natychmiast poleciłem go swoim dzieciom. Świetny krótki i treściwy. Chciałbym podsunąć następny odcinek a mianowicie o stylach stron. Jak zrobić (puste strony nie tylko po stronie tytułowej), żeby się liczyły a nie drukował,y nie tylko po stronie tytułowej ale np. żeby zawsze kolejne rozdziały  drukowały się zawsze od prawej strony itd. Ja osobiście mam taki problem, że taki stworzony układ dokumentów się nie zapisuje i strony gubią nadaną nazwę stylu.
Po otwarciu na nowo dokumentu, strony mają styl taki jak był wcześniej stworzony pewnie dość przypadkowo. Czy w Writer można dodawać strony lub grafiki PDF . Żeby grafiki nie skakały po stronach  (a potrafią zachowywać się nie przewidywalne Mile widziane artykuły o Calc arkusze kalkulacyjne to najbardziej przydatne programy świata.
pozdrawiam: Artur
Zapisane
Getastamp
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


-
« Odpowiedz #1 : 28-06-2022, 13:58:26 »

podniosę stary temat, ale inne pytanie:

jak mam w pracy dłuższe cytaty pisane mniejszą czcionką, to jak zrobić, żeby one były po 1 cm z obu stron wcięte względem podstawowego tekstu?  mam nadzieję, że pytanie jest zrozumiałe  : -


Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: