Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Agnieszko! Błagam, wróć!  (Przeczytany 4527 razy)
przemcio
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« : 04-03-2010, 18:21:40 »

Hm, ja rozumiem, że autorce się nie podoba nowa twóczość Chylińskiej, ale żeby od razu używać stwierdzeń:

- Chciałabym wołać: Agnieszko, błagam wróć, nie niszcz tego, na co pracowałaś całe życie!
- Niewątpliwie urodzenie dziecka jest ważnym przeżyciem, które wpływa na zmianę w sposobie postrzegania świata, ale (na Boga!) czy aż tak wypacza mózg?
- Mam wrażenie, a raczej pewność, sztuczności jaka bije z Agnieszki.

A czy myślisz, że jak śpiewała z chłopakami z kombii to nie sprzedawała się? Bycie artystą to jest właśnie ciągłe sprzedawanie się. Kiedyś w modzie był rock, teraz elektroniczny pop. Dlaczego uważasz, że gdy śpiewa pod ostre gitary to jest prawdziwa, a jak instrument jest już inny i nie śpiewa o tym jak ją ktoś skrzywdził, tylko jak bardzo kogoś kocha to już jest sztuczna? no i wypaczony ma mózg Chichot

Sama Agnieszka w wielu wywiadach mówi, że się zmieniła, że kocha i jest kochana. Jednak czy w oparciu o te przeżycia nie można grać dobrej muzyki?. Słuchając jej teraz ma się wrażenie bezrefleksyjności tekstów, płyta nie wnosi nic.

To twoje zdanie. A mnie osobiście się podoba. Słyszałem wprawdzie tylko wymieniony przez Ciebei singiel i kawałek Zima i podobał się. Często sobie go nucę pod nosem Uśmiech A tekst jak najbardziej refleksyjny! Poniżej przedmiot dyskusji:

Kochać Cię to mieć w sercu cierń 
I go z bólem czuć co dnia 
Boli mnie każdy krok, każda myśl
Noszę w sobie ją co dnia 
Jak mam z serca wyrwać Cię
To jak przestać żyć i nie wiedzieć co to strach
Może czas by ten cierń zakwitł w nas

Chcę Ci tyle dać 
Chcę byś mnie miał
Nie może nam się nic już stać
Nie jesteś sam
Nie może nam się nic już stać, stać
Już czas, dziś
Otwieram się i chcę byś był
Chcę byś tu był
Nie mogę Cię zapomnieć

A noc i zło niech śpi, niech drży (aha)
A Ty już chodź, już bądź, już śnij 
Dziś nie boję się 
Wziąć tego co jest dobre
Dziś nie boję się
Bo kochasz mnie Ty

Chcę Ci tyle dać 
Chcę byś mnie miał
Chcę byś mnie miał
Bo kochasz mnie Ty 
Nic nie może się stać 
Nie jesteś sam 
Nie jesteś sam


Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Zapisane
justynka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : 05-03-2010, 10:39:38 »

Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji, z tym się zgodzę. Jednakże ja odbieram to inaczej niż ty. Dla mnie nie jest autentyczna. Jest to pójście w stronę komercji, byle się lepiej sprzedało. W moim tekście napisałam przecież, że w oparciu o pozytywne przeżycia można stworzyć coś ambitniejszego.
Również pozdrawiam Mrugnięcie
Zapisane
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #2 : 04-05-2010, 10:28:43 »

Zgadzam się z przemcio w tym, że pani Justyna Zasiadczyk nie może wiedzieć kiedy Agnieszka Chylińska była autentyczna... może właśnie na początku kariery pozowała na buntowniczkę... ja nie wiem i nie sądzę, by ktoś poza samą artystką mógł się na ten temat wypowiadać... Dla mnie jej najnowsza płyta to porażka, ale to dlatego, że nie lubie tego rodzaju sieczki, o wiele bardziej lubiłam jej wcześniejsze płyty... ale pewnie są tacy którym bardziej będzie pasować to co robi teraz. Zresztą, nawet gdyby wszyscy okrzyknęli, że płyta jest do chrzanu, to nie czyni jej jeszcze "nieautentyczną".
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: