Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: Perfekcyjna/y Pani/Pan domu  (Przeczytany 26364 razy)
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #15 : 21-04-2009, 09:23:56 »

ja też mam nerwice natręctw.Mnie denerwują "cićki" na kanapie,tj okruszki i pochodne.Mój mąż niedowierza,gdy ja, siedząc na kanapie stale wykonuję ruch ręką,który ma na celu ich strzepanie.On nie widzi... Szok Zresztą wielu rzeczy nie widzi 8)Mnie też nie było dane widzieć,gdy wracałam do domu po pracy,około 18 wymęczona jak koń po westernie.Teraz widzę Płacz Perfekcja jest gorsza od faszyzmu  Z politowaniem
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #16 : 21-04-2009, 09:26:43 »

Jeszcze tak odnośnie tego,co pisała monisia.Mój mąż,gdy w pokoju leżą klamoty dzieci,tj zabawki,jeździki i takie tam (wiadomo), a dołączy jeszcze do tego towarzystwa suszarka na pranie ( a rzadko nie dołącza) to on twierdzi że się dusi... Szok
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #17 : 21-04-2009, 10:25:28 »

Perfekcja jest gorsza od faszyzmu  Z politowaniem

Boskie hasło!!! Duży uśmiech
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #18 : 21-04-2009, 11:21:36 »

Jak powiadają "uczeń bez jedynki to jak żołnierz bez karabinu" Uśmiech Tak więc aby zaliczac sie do szanownego grona Pań Domu, jakąs gafe trzeba mieć na swoim koncie Duży uśmiech

1. Odkręcić mocno kran nad zlewozmywakiem nie bacząc, że na dnie, bezpośrednio pod strumieniem wody, leży łyżka
2. Prostować świecę bez wczesniejszego jej pogrzania - teraz mam dwie mniejsze świeczuszki
3. Użyć plastikowego sitka do ugotowania na parze warzyw i zdziwić się, że warzywa wpadły do wrzątku
4. Włożyć do zmywarki aluminiową chochelkę i poznać nieskazitelną biel na jej powierzchni
5. Rozmrażać mięso w mniejszej komorze zlewu, a na drugi dzień gorączkowo poszukwiać padliny w kuchni
6. Umyć drzwi w całym mieszkaniu Cifem i w pierwszy słoneczny dzień odkryć na nich masakryczne smugi.
7. Porcelanowy talerzyk ze złoceniami wstawić do mikrofali - efekt podobny to tego, co widać o północy 31 grudnia
8. Wyprać zapomnianą w kieszeni polara chusteczkę higieniczną razem z resztą prania
9. Chcąc szybko przygotować picie dziecku do szkoły, zalać sok w plastikowej butelce wrzącą wodą
10. Rozbić jajko i wylać jego zawartość do kosza, a skorupkę wrzucić do właśnie przygotowywanego ciasta

A teraz moje drogie Panie...prosze jak na spowiedzi Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: 05-05-2009, 08:06:29 wysłane przez dolores » Zapisane
Agula
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 29


« Odpowiedz #19 : 21-04-2009, 12:42:19 »

haha, mnie się nie raz zdarzyło to z kranem i łyżeczką na dnie Mrugnięcie
Zapisane
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #20 : 23-04-2009, 10:55:55 »

o no to ja z chusteczkami higienicznymi mam podobnie Uśmiech a oprócz tego jeszcze często piorę zapalniczki w spodniach i o dziwo często po praniu działają Chichot
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #21 : 23-04-2009, 12:28:20 »

Z mięsem to miałam taką przygodę,że wyłączyliśmy z meżem korki,żeby nic się nie stało podczas naszego wakacyjnego wyjazdu. Efekt był taki że jak wrócilismy to w całym domu masakrycznie śmierdziało zgniłym mięsem.Przez tydzień codziennie szorowałam zamrażalnik żeby sie pozbyć tego smrodu!
Potem sami śmialiśmy się z tego,że nam taki głupi pomysł do głowy wpadł z tymi korkami Uśmiech

Zapisane
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #22 : 26-04-2009, 21:06:16 »

hehehe ale się uśmiałam Mrugnięcie
Moja największa wpadka, to odcedzić kompot z jabłek, myśląc że to ziemniaki Uśmiech
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #23 : 30-04-2009, 10:20:49 »

Kolejna wpadka która mi sie przypomniała Uśmiech
Chciałam szybko zrobić dzieciom kisiel, a nie miałam zimnej przegotowanej wody...wiec wsypałam proszek do szklanki z gorącą wodą...efekt - kisiel zrobił się w szklance, a nie w garnku Duży uśmiech
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #24 : 02-05-2009, 16:05:23 »

Mi się zdarzyło zrobić budyń z woda zamiast mleka Uśmiech
Zapisane
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #25 : 07-05-2009, 11:49:56 »

a ja jak farbowałam jajka na święta ( a czytałam przepis z 3 razy ) zapomniałam dodać do barwników octu i sama się wkurzałam dlaczego te jajka się nie farbują , że sprzedają jakieś badziewia zamiast farbek do jajek Uśmiech a to niestety zapominalstwo moje Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Natally
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6



« Odpowiedz #26 : 17-11-2011, 09:48:21 »

Z mięsem to miałam taką przygodę,że wyłączyliśmy z meżem korki,żeby nic się nie stało podczas naszego wakacyjnego wyjazdu. Efekt był taki że jak wrócilismy to w całym domu masakrycznie śmierdziało zgniłym mięsem.Przez tydzień codziennie szorowałam zamrażalnik żeby sie pozbyć tego smrodu!
Potem sami śmialiśmy się z tego,że nam taki głupi pomysł do głowy wpadł z tymi korkami Uśmiech


No  tak to jest jak już się myśli o wakacjach  Duży uśmiech mi też to się zdarzyło więc doskonale Cię rozumiem
Zapisane
Strony: 1 [2]
Drukuj
Skocz do: