Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Pozdrowienia dla redakcji  (Przeczytany 4914 razy)
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« : 04-05-2010, 09:53:58 »

W zasadzie czytam miesięcznik Libertas już od kilku miesięcy, ale ten numer w szczególny sposób utwierdził mnie, że jesteście wyjątkową gazetą, w związku z tym, pomimo że z zasady nie korzystam z for internetowych i w ogóle wolę czytać niż pisać, to tym razem postanowiłam przejść przez uciążliwą procedurę rejestracji by napisać od siebie kilka zdań  Uśmiech .
Zacznę od tego, że jako jedna z nielicznych, a może nawet jedyna w kraju, nie poddaliście się amokowi po katastrofie pod Smoleńskiem. Widać to zarówno w tekstach naczelnego, jak i pani Olgi i pani Kasi Matuszewskiej. Odetchnęłam z ulgą, bo sądziłam, że tylko ja i garstka moich znajomych  zachowaliśmy zdrowy rozsądek. Miło przeczytać, że ktoś jeszcze myśli jak ja i nie boi się tego wprost napisać. Przy okazji cieszę się, że po przerwie znów ukazują się teksty pani Kasi M., która obok pani Kasi F. Uśmiech jest moją ulubioną felietonistką. Bardzo spodobały mi się wiersze Przełojcana, trochę szkoda, że brak w tym numerze antologii... mam nadzieję, że to tylko chwilowa przerwa? Lubię podróżować, więc jak zwykle z przyjemnością czytałam o Albanii i o zamkach. Bardzo podobały mi się też zdjęcia z Nepalu, czekam z niecierpliwością na kolejne części! Mam nadzieję, że więcej niż jedną.
Nie jestem katoliczką, ale z przyjemnością czytam teksty Adama Wyszyńskiego. Jak już pisałam lubię czytać, więc myślę, że znalazłabym nić porozumienia z panem Lengauerem, który jest ostatnio moim ulubionym recenzentem... mogłabym tak wymieniać i wymieniać, bo w zasadzie czytam 'od deski do deski'... podoba mi się wszechstronność Waszej gazety, że obok poważnych artykułów znajduję tu też dowcipy, obok fajnych opowiadań - wiersze, do tego rewelacyjne 'Oczami dziecka'! A 'Podaj dalej' z poprzedniego miesiąca zrobił ogromną furorę wśród moich znajomych!
Rozpisałam się... na koniec więc tylko proszę jeszcze o przekazanie pozdrowień panu Łukaszowi Miśce, przykro mi, że trafił do więzienia, bardzo lubiłam jego śląskie komiksy, no i felietony kulinarne też oczywiście... mam nadzieję, że do nas szybko wróci.
Pozdrawiam całą redakcję!
Zapisane
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #1 : 05-05-2010, 12:35:01 »

Dziękujemy za tak pozytywną opinię;-) To nas motywuje do działania!

Co do Antologii: tak, to tylko chwilowa, jednonumerowa przerwa, złapała mnie mała niewyrobka za którą przepraszam. Ale w kolejnym numerze Antologia bez wątpienia będzie.

I oczywiście też pozdrawiam całą redakcję, zarówno tych, których znam osobiście jak i tych, których poznam może w przyszłości;-)
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #2 : 08-05-2010, 19:49:01 »

Ja od siebie dodam jeszcze tylko, że Łukasz Miśka przebywa na wolności. Informacja o jego aresztowaniu była tylko Prima Aprilisowym żartem;), widzę, że udanym. Myślę, że jego felietony kulinarne i komiksy nadal będą się u nas ukazywać.
Pozdrawiam i dziękuję za miłe słowa.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #3 : 12-05-2010, 11:18:00 »

hahaha, brzmiało bardzo przekonująco... no cóż, trafiony zatopiony! 1:0 dla redakcji.
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: