Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Narkotyki...  (Przeczytany 4263 razy)
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« : 13-07-2010, 22:26:13 »

Wątku o narkotykach chyba jeszcze nie było...

http://www.youtube.com/watch?v=39fm-MTgb50
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Rozka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 5


« Odpowiedz #1 : 31-07-2010, 21:50:56 »

Jestem za zalegalizowaniem marihuany pod warunkiem delegalizacji alkoholu i zmuszenia wszystkich alkoholików do palenia w zamian marychy,

a tak powaznie jestem przeciwna wszelkim substancjom zmieniającym świadomosć i mieszającym w ludzkim mozgu. Nie ważne czy jest to alkohol, narkotyki twarde czy miekkie. Uważam, że życie nalezy przejsc świadomie.

Jednocześnie uważam, że nalezy znieść penalizację produkcji  posiadabia czy używania marihuany ( bez substancji podkręcających ) jako czynu o niskiej szkodliwości społecznej.

Na marginesie zauważę, że każdy nałóg wynika z nieumiejętności radzenia sobie z emocjami czy emocjnalnymi brakami.
Każdy z nas posiada jakieś sposoby kompensowania sobie stresu , braku uczuć czy nieumiejętności radzenia sobie z nimi. Póki nie ma to charakteru nałogu jest OK. Kiedy zaczyna byc nałogiem czas na przyjrzenie sie sobie, przewartościowanie swojego życia , pomoc psychiatry lub psychologa.
Szkodliwy społecznie jest na swój sposób każdy nałóg.; zakupoholizm, siecioholizm itd.
Zapisane

Nie jestem klickiem lego, nie muszę do wszystkich pasować.
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: