Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: Nepal  (Przeczytany 27299 razy)
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« : 01-10-2010, 07:17:02 »

Zasiadam rano przy komputerze, otwieram swój ulubiony internetowy miesięcznik Uśmiech, patrzę, a tam na samej górze Nepal... W pierwszej chwili myślałam, że coś jest nie tak, bo przecież wyraźnie pamiętam że w ostatnim odcinku autorzy wrócili szczęśliwie do domu! A tu taka miła niespodzianka, jeszcze parę dodatkowych ślicznych zdjęć. Aż się nie mogłam powstrzymać, żeby tego nie skomentować. Przepraszam, że mało merytorycznie... We wrześniu chciałam się odnieść tak konkretniej do jednego artykułu, ale jakoś nie mogłam się zabrać... No nic, muszę uciekać do pracy. Serdecznie pozdrawiam autorów i gratuluję pięknej podróży i cudownych zdjęć... może chowają jeszcze coś w zanadrzu?
Zapisane
jade
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #1 : 04-10-2010, 16:59:13 »

Witam. Z tej strony męska część nepalskiego dwugłosu. Ze swojej strony chciałem Pani Hance serdecznie podziękować. Za pozdrowienia, pozytywny odbiór i wierne kibicowanie relacji z naszej nepalskiej przygody. Cóż, wychodzi na to, że jedna podróż dała mi więcej niż się spodziewałem. Najpierw ogrom wrażeń, później możliwość ponownego przeżywania wszystkiego podczas składania kolejnych fragmentów tekstu do Libertasa, i  wreszcie zupełną niespodziankę w postaci ciepłych słów i pochlebnych opinii ze strony części libertasowej braci. Jeszcze raz bardzo dziękuję, z żalem informując jednocześnie, że niestety nic więcej na tę chwilę a propos Nepalu nie chowamy w zanadrzu. Ale na przyszły rok planujemy powrót do himalajskiego królestwa. Obiecuję przywieźć cały plecak przeżyć, poruszeń, uniesień. W międzyczasie, o ile oczywiście Redakcja Libertasa pozwoli, postaram się podzielić z Czytelnikami wrażeniami z wypraw w mniej odległe strony.
Zapisane
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #2 : 07-10-2010, 08:19:41 »

Ostatnio co tu zaglądam (niestety rzadko mam na to czas) - to niespodzianka! Dziękuję bardzo za odpowiedź! Szkoda, że to koniec zdjęć z Nepalu... przez chwilę miałam nadzieję, że będzie jeszcze Aneks do Aneksu:). Bardzo lubię tak "jeździć po świecie" i oglądać go choćby cudzymi oczami. Podobały mi się te wyprawy, które "zaliczyłam" z Libertas, zwłaszcza te bardziej egzotyczne, Peru, Boliwia, Nepal, w sumie Albania też była dla mnie bardzo egzotyczna i oczywiście interesująca. Mam nadzieję, że Pan i Pana koleżanka (bo chyba wszystko piszecie w duecie), a także Pan Witek jeszcze mnie gdzieś zabierzecie, bo mam dziwne wrażenie, że Albania też zbliża się do końca? Oczywiście jak będzie to wyprawa bliższa, to też z przyjemnością ją z Wami przeżyję.
Zapisane
Mała Mi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #3 : 07-10-2010, 17:22:33 »

Witam. Z tej strony, tym razem, damska część nepalskiego dwugłosu. Czytając co Pani napisała nie pozostaje nic innego jak porzucić lenistwo i podzielić się innymi podróżniczymi doświadczeniami.
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #4 : 09-10-2010, 14:12:52 »

W międzyczasie, o ile oczywiście Redakcja Libertasa pozwoli, postaram się podzielić z Czytelnikami wrażeniami z wypraw w mniej odległe strony.
Tutaj kolega Jakub się oczywiście droczy, ponieważ doskonale wie, że biorę w ciemno wszelkie teksty i zdjęcia duetu ku&ba. A ponieważ widziałem już zdjęcia jakie przywiózł ostatnio z Afryki, to mam nadzieję, że i tam wkrótce wszystkich nas ze sobą zabierze.

...bo mam dziwne wrażenie, że Albania też zbliża się do końca?

Z mojej strony o Albanii to już niestety wszystko. Ale liczę, że inni będą przewodnik kontynuować, bo w okresie wakacyjnym odpowiedziałem na wiele maili z pytaniami o ten kraj. W przygotowaniu jest już Rumunia, niestety kraj mniej egzotyczny...
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
jade
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #5 : 15-10-2010, 07:08:17 »

No, skoro Naczelny z takim entuzjazmem podchodzi do naszej "twórczości", to już po prostu nie sposób czegoś znowu nie popełnić. Obiecujemy więc zabrać czytelników w Pireneje i Atlas Wysoki. Niebawem. Chyba jeszcze nie w najbliższym numerze, bo czasu jakoś strasznie ostatnio brakuje, ale w kolejnym już na 100%.
Zapisane
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #6 : 16-10-2010, 08:18:03 »

Basiu i kubo, nie  tylko Naczelny podchodzi z wielkim entuzjazmem do waszych tekstów. Ja też jestem jawnym wielbicielem opowieści waszych!
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
jade
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #7 : 16-10-2010, 11:16:02 »

Pani Hania, Naczelny a teraz jeszcze Pani Olga - o kurcze, mamy już trójkę czytelników. W dodatku zadowolonych. Szaleństwo! Jeszcze trochę a zostaniemy celebrytami i będziemy mogli rzucić pracę. Żeby nam tylko ta popularność za bardzo nie uderzyła do głowy.
Zapisane
Mała Mi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #8 : 17-10-2010, 17:56:31 »

O kurcze! Człowiek sobie spokojnie żyje, a tu niespodziewanie popularność go dopada Duży uśmiech
Zapisane
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #9 : 18-10-2010, 06:10:42 »

To jeszcze ja sie dopisze do fanow. Na dowod, ze podroz po Nepalu bardzo mi sie podoba chcialbym powiedziec, ze specjalnie w tym celu zalozylem przed chwila konto na forum i to jest pierwsze forum w moim zyciu na jakie sie zarejestrowalem. Raczej za forami nie przepadam, a poza tym to podobno wciaga, a ja nie mam czasu, wiec nie obiecuje ze bede sie udzielal. No ale pozdrawiam wszystkich niezaleznie od ilosci ktorzy w podrozy po Nepalu byli razem ze mna... swoja droga to zabawna sytuacja, ze podrozuje z ludzmi ktorych wcale nie znam i nawet nie wiem ilu ich jest! Ale podobno odpowiednie towarzystwo to podstawa. No coz, skoro dobrze sie bawilem, znaczy ze towarzystwo mialem dobre.
PS Pzrepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z firmy i nie mam tu do dyspozycji polskich ogonkow.
Zapisane
jade
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #10 : 18-10-2010, 10:14:14 »

Koledze wues również bardzo dziękuję. Zgadzam się - odpowiednie towarzystwo to rzecz kluczowa. A z Kolegą, oprócz wspólnej podróży na łamach Libertasa, łączy mnie jeszcze jedno - ja również pierwszy raz biorę udział w wynalazku o nazwie forum. Zalogowałem się specjalnie, żeby odpowiedzieć uśmiechem osobom, których słowa podnoszą wyraźnie mój lekko nadwątlony jesienią nastrój. 
Zapisane
Mała Mi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #11 : 18-10-2010, 10:25:41 »

Nie wiem, czy Panowie mi uwierzą ale jest to również moje pierwsze forum, na którym się udzielam. Uśmiecha mnie bardzo, że nasze podróże mogą poprawić nastrój nie tylko tym, którzy tam byli.
Zapisane
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #12 : 19-10-2010, 11:49:04 »

W takim razie powinnismy chyba zalozyc nowy watek pt. "Moj pierwszy raz" Duży uśmiech. Nie spodziewalem sie i tutaj takiego towarzystwa bo wydawalo mi sie, ze juz chyba kazdy bloguje, forumuje, demotywuje itd...
Szczerze mowiac obawiam sie, ze rejestracja to nie byl dobry pomysl! Obiecalem sobie, ze nie bede sie juz potem udzialal, a teraz odruchowo tutaj zagladam, zeby sprawdzic czy ktos czegos nie napisal, jak napisal, to przeciez trzeba odpisac, a jak nie napisal, to zaczynam przegladac inne watki... Ja Panstwu mowie, to jest jakis szatanski wynalazek, powinni tego chyba zabronic Duży uśmiech.
I tak, Mala Mi, podroz z Panstwem bardzo mi czas umilila... choc nie powiem, odczuwam lekka nutke zazdrosci... ale to chyba naturalne... na obrone powiem ze nie jest to zazdrosc zawistna i z glebi serca zycze kolejnych takich wyjazdow. No zwlaszcza, jesli mnie ze soba zabierzecie Duży uśmiech
Zapisane
Mała Mi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #13 : 19-10-2010, 18:35:13 »

A propos szatańskich wynalazków - ja również nie mogę przestać!!!
A co do nutek zazdrości to drogi Panie wues (czy raczej wuesie? Uśmiech) - może jest to świetny początek żeby wyruszyć w jakąś podróż pełną przygód?
No tak, skoro odpisałam to znowu tu zajrzę i znowu... i znowu....
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #14 : 19-10-2010, 19:18:17 »

Hmmm, widzę, że chyba też powinienem zacząć tu regularnie zaglądać:), żeby trzymać rękę na pulsie. Skandal, chwilę mnie nie ma, a już się pojawia propozycja zakazu "szatańskiego wynalazku"! Gdzie jak gdzie, ale na forum wolnościowym składanie propozycji zakazów jest zakazane  Język. Proszę bardzo politykom nie podpowiadać, oni mają już wystarczająco własnych głupich pomysłów:). Właśnie chciałem napisać o tym, że musimy szybko iść na papierosa do knajpy póki jeszcze można. Potem będzie trzeba jeździć za granicę.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Strony: [1] 2
Drukuj
Skocz do: