Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: Nepal  (Przeczytany 27298 razy)
jade
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #15 : 19-10-2010, 19:47:16 »

Zgadzam się z Naczelnym, że zakazy winny pozostać zakazane. A względem naszej forumowej nadpobudliwości znaleźć trzeba nam jakieś indywidualne narzędzie. Ja w każdym razie staram się póki co nie wyściubiać nosa poza niniejszy wątek.
Zapisane
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #16 : 21-10-2010, 13:22:16 »

No tak, z tym zakazem to oczywiscie zartowalem. A co do propozycji kolegi Jade, w kwestii nadpobudliwosci, to niestety ja tak niewysciubiac nie potrafie, ciekawosc mnie zzera! Probowalem inaczej - postanowilem zagladac co drugi dzien ale jak ustalilem, ze beda to dni nieparzyste, to wczoraj i tak nie moglem sie powstrzymac! Na ten moment obiecalem sobie ograniczac się do jednego postu na dzien. Zobaczymy czy mi sie uda. Prosze trzymac za mnie kciuki:).
I jeszcze podziele sie z Wami czyms co moze Was rozbawi. Wchodze sobie wczoraj na forum, widze, ze w tym watku jest nowa wiadomosc napisana przez kolege Jade, ale na koncu widze wiadomosc Naczelnego. Juz mialem dzisiaj zglaszac blad, kiedy sie zorientowalem, ze to trzeba przejsc na druga strone! Nie zauwazylem tej malej dwojeczki! Ale ze mnie sierota.
« Ostatnia zmiana: 22-10-2010, 10:17:08 wysłane przez wues » Zapisane
jade
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6


« Odpowiedz #17 : 31-10-2010, 19:52:35 »

Informuję uprzejmie, że wszystkich chętnych zabieram w listopadzie do Maroka. Oczywiście na łamach Libertas.pl. Tym razem nie będzie to dwugłos, ale koleżanka Barbara też w Maroku zawita. W jaki sposób, można przekonać się w kolejnym numerze miesięcznika. Będzie trochę inaczej niż zwykle, trochę bardziej prywatnie. Liczę jednak, że poza oczywistym adresatem tekstu, inni czytelnicy również znajdą coś dla siebie. Pozdrowienia dla wszystkich uczestników niniejszego wątku.
Zapisane
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #18 : 04-11-2010, 09:31:55 »

Ja juz sie przekonalem. Tzn przekonalem sie juz wczoraj, ale ze wzgledu na brak czasu i zalozone ograniczenie do 1 postu na dzien pisze dopiero dzisiaj Uśmiech. Zdjecia jak zwykle przepiekne! W dodatku chyba wiecej niz zwykle. Jak dla mnie najlepsze jest to ujęcie (juz wiem jak sie wrzuca zdjecia, mam nadzieje ze nie popelniam fopa):

A forma listow, jak dla mnie bomba! Chyba sie jeszcze z taka nie spotkalem. Mnie bardzo przypadla do gustu. Faktycznie bardziej prywatnie i osobiscie... tekst zdradza czesciowo relacje miedzy Wami, ktorych wczesniej mozna sie bylo tylko domyslac... jak dla mnie to bardzo odwazne posuniecie, ale tez bardzo wzbogacajace ta podroz, bo juz nie tylko podrozujemy po Maroku, czy wchodzimy na szczyt, ale rowniez lepiej poznajemy autora ktory nas na ten szczyt prowadzi. Jak dla mnie to chyba najfajniejsza podroz z Wami.
Pozdrawiam i dziekuje.
Zapisane
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #19 : 05-11-2010, 10:01:42 »

Ta zachęta do przeczytania brzmi jak by wyszła spod pióra rasowego marketingowca Chichot Ale chyba w tym wątku nie trzeba nikogo zachęcać do podróżowania z Wami. Bez zbytniego lania wody napiszę tylko, że piękna wyprawa, piękne zdjęcia i piękne listy. Każda kobieta na pewno chciałaby takie dostawać! Pozdrawiam Was serdecznie i do kolejnej wyprawy:). Mam nadzieję prędko.
Zapisane
dolores
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #20 : 15-06-2011, 11:47:44 »

O kurcze! Człowiek sobie spokojnie żyje, a tu niespodziewanie popularność go dopada Duży uśmiech
Jak to mawiał Kevin Arnold "jedni gonią za sławą, a innych sława sama dopada jak są akurat w toalecie" Mrugnięcie
Widze ze wątek jest sprzed pół roku...ale co tam, też się dopisze że uwielbiam Was i to nie tylko pod względem pisarskim Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2]
Drukuj
Skocz do: