Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 [2]
Drukuj
Autor Wątek: Postulaty  (Przeczytany 26790 razy)
Skarga
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 53

Co dwie dychy to nie jedna.


« Odpowiedz #15 : 18-06-2009, 15:45:41 »

Hehe, no ja znów udeżę w tryby grafiki Mrugnięcie Póki mamy taką, nie inną oprawę i póki gazeta jednoznacznie kojarzy się z partią, która niestety nie zbiera zbyt pohlebnych opinii, będzie ciężko Mrugnięcie
Póki co, proponuję dział gry (z nastawieniem na online) i humor, z najlepszymi kawałami, ale takimi jak w playboy'u, żeby rzeczywiście bawiły.
Zapisane
olga.rarytas
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #16 : 04-07-2009, 20:00:06 »

A mnie się grafika w Libertasie podoba;-) Na początku też polemizowałam z nią, ale twarde argumenty Naczelnego przekonały mnie do tego, że jest więcej niż dobrze (chociaż nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej). Ostatnio czytałam w PRESS-IE (miesięcznik o mediach, reklamie i PR) wywiad z Jackiem Utko, człowiekiem zajmującym się projektowaniem gazet. Oceniał on różne tytuły i na najlepszą ocenę u niego zasłużyły sobie te, które były najprostsze, najbardziej przejrzyste. Czyż nasza gazeta taka nie jest? Wiadomo gdzie co jest, bez stu tysięcy upiększaczy i zaśmiecających stronę bannerów. Jak dla mnie to za grafikę takie dobre 4+ Panie Naczelny!

Co do partii.... Coraz mniej osób będzie nas z nią kojarzyć, bo po uzyskaniu jednego mandatu na wszystkie kraje w których była obecna, Ganley raczej sam będzie dążył do tego, by o nim zapomniano... Dobrze gadam?;-)

I po raz kolejny do wpisu Skargi (natychasz mnie!). Dział humoru trafiony w 100%, a z grami to może na forum, bo do gazety mi nijak przystają gry.... No chyba że ktoś takowe pisze i będzie się chciał nimi chwalić;-) Albo jakiś inny ludź będzie pisał recenzje gier, ale dział recenzji już od dawna jest;-)
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
Aurinko
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31

Buntuję się, więc jestem.


« Odpowiedz #17 : 05-07-2009, 22:05:30 »

Skarga, muszę się 'poskarżyć', że mądrze piszesz a propos polityki i ekonomii. Strasznie mnie denerwuje (o, ironio!) u Polaków to wieczne narzekanie, szczególnie na politykę właśnie. I sytuację w kraju... chyba historii już się nikt nie uczy. No nic, już nie narzekam:)

A co do komercjalizacji, rzeczywiście, to jak chcieć gwiazdkę z nieba, tu i teraz. No, i Panie Naczelny, nie uważam, żeby teksty w Libertasie były złej jakości, może nie są idealne, ale ileż na rynku jest gazet, które są znane, ale nie reprezentują sobą wysokiego poziomu. Proszę to potraktować jako komplement;)
Zapisane

skała może pęknąć, zamek runąć...
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #18 : 06-07-2009, 10:46:21 »

Aurinko:), nigdzie nie pisałem,  że teksty w Libertasie są złej jakości, takich staram się nie dopuszczać (dziękuję za komplement:)). W sumie nie wiem kto z Was czyta nasz miesięcznik od deski do deski, ja co miesiąc czytam absolutnie wszystkie teksty, bardzo uważnie, czasem po dwa razy. Mam swoich ulubionych autorów, ulubione teksty... ale to, że coś jest na wysokim poziomie (często o wiele wyższym niż w gazetach komercyjnych!) nie znaczy, że nie może być jeszcze lepsze. Ja za każdym razem jak czytam jakiś swój starszy tekst, znajdę w nim coś co chciałbym poprawić, myślę, że w pewnym stopniu jest to oznaka rozwoju, a przecież jest to jedno z założeń naszego miesięcznika, tzn. piszemy nie tylko dla innych, ale również po to by się samemu rozwijać!
Pozdrawiam wszystkich:)
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Aurinko
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31

Buntuję się, więc jestem.


« Odpowiedz #19 : 06-07-2009, 22:05:02 »

Oczywiście, że nie znaczy, że nie może być lepsze. To bardzo dobra cecha, chęć rozwoju i doskonalenia, nie tylko samo-.
Zapisane

skała może pęknąć, zamek runąć...
olga.rarytas
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #20 : 07-07-2009, 05:46:10 »

Ja też czytam Libertasa od deski do deski, i też nieraz więcej niż raz każdy tekst hehe. Twoje też, Aurinko;-)
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
Strony: 1 [2]
Drukuj
Skocz do: