Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1] 2
Drukuj
Autor Wątek: czego faceci nie lubią najbardziej u kobiet ?  (Przeczytany 38476 razy)
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« : 21-04-2009, 19:08:33 »

Zastanawiam się czasami czego to faceci w nas nie lubią... Pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy to taka , że  oni nie lubią  nas w makijażu ...co jest przeciwieństwem  dla mnie bo ja lubię  piękny makijaż i zawsze wydawało mi się , że faceci lubią jak kobieta pieknie wygląda.
Tymczasem ostatnio po raz kolejny słyszę że wolą naturalność... co Wy na to? Czego nie lubią faceci ? A może Panowie sami się nam tutaj wypowiedzą:D
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #1 : 21-04-2009, 19:24:18 »

Nie lubią kobiet mocno stojących na nogach,pewnych siebie,broniących swoich racji.Najlepiej to jak facet ma racje nawet jak jej nie ma a kobietę zależną w tedy jest pewniejszy.
Oczywiście to jest moje zdanie nie tylko z obserwacji.
Ale różne są kobiety i męczyzni są różni.
A makijaż jak jest dobry i delikatny to podkreśla urodę,tuszuje braki no same wiecie jak to jest Uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #2 : 21-04-2009, 21:18:35 »

"Nie lubią kobiet mocno stojących na nogach,pewnych siebie,broniących swoich racji."

kurczę Iwa a ja taka jestem Uśmiech mocno stoję na nogach Mrugnięcie mam przechlapane u facetów Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #3 : 22-04-2009, 10:58:08 »

Myślę,że lubią kobiety traktować jak dzieci tzn.tłumacz się ze wszystkiego,pytaj czy można a jak nie to na pewno lubią swoje mieć na wierzchu.Oni są dorośli i wszystko robią dobrze a jak nie ,to czasem im to nie mów bo obraza.
Jak co to mówią wiem co robię- a TY?
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #4 : 23-04-2009, 14:10:46 »

wiecie czego faceci jeszcze nie lubią ...dawać nam kwiatów bez okazji... kiedyś tłumaczyłam koledze że nie ważne jaki to kwiat...może być zerwana kwitnąca gałąź jabłoni ale tak bez okazji przyniesiona  ...potrafi nam sprawić tyle radości a on ...ciągle pyta ale dlaczego?
Oni myślą, że jak kupią bukiet za 50 zł w kwiaciarni to jest git a to przecież nie o to chodzi... a poza tym... jaki jest problem w zerwanym po drodze mleczu kiedy facet wraca do domu do ukochanej kobiety? :0
Naczelny wzywam Cię do "ustosunkowania" się w tym temacie Mrugnięcie
Jak często przynosisz kwiaty żonie bez okazji ?Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #5 : 23-04-2009, 20:31:50 »

Tu akurat się nie zgadzam.Znam panów którzy bez okazji przynoszą kwiaty.Taki jest mój facet,potrafi pójść z psem na spacer a wraca i przynosi mi np.bukiet polnych kwiatów tak sobie, daje mi kwiaty i całusa.Jest to bardzo miłe Uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #6 : 24-04-2009, 08:54:40 »

Iwa Ty szczęściaro Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #7 : 25-04-2009, 14:28:09 »

Szczęściaro?Czy ja wiem :- niby tak ale jak wszystkie kobiety jestem z czegoś niezadowolona.To nie tak miało być.Jak słucham o innych facetach to mam bardzo dobrze.Ale jestem kobietą Duży uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #8 : 25-04-2009, 22:07:29 »

Iwa szczęściaro z tymi kwiatami bo oczywiście  zawsze jest jakieś ale  nie ma bowiem facetów doskonałych Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #9 : 25-04-2009, 22:11:27 »

Co do kwiatów to zdarza mi się czasem coś wręczyć bez okazji... choć nie mogłem się zgodzić z żoną co do częstotliwości... ja pamiętam więcej takich wypadków, a ona mniej Duży uśmiech
A co do kobiet których faceci nie lubią... nie mogę się wypowiadać w imieniu całego gatunku, ale ja nigdy nie uciekałem przed kobietami pewnymi siebie. Co do makijażu to się zgadza, wolę naturalne kobiety. A że niektóre kobiety są jak dzieci, to akurat prawda, w pewnym sensie kobiety są gatunkiem pośrednim między mężczyzną a dzieckiem Uśmiech, co nie znaczy, że nie ma wyjątków.
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #10 : 26-04-2009, 08:32:34 »

"A że niektóre kobiety są jak dzieci, to akurat prawda, w pewnym sensie kobiety są gatunkiem pośrednim między mężczyzną a dzieckiem , co nie znaczy, że nie ma wyjątków."

Panie Naczelny za to postawienie nas pośrodku mężczyzn a dzieci...nie wybaczę Mrugnięcie dobrze że dodałeś o tych wyjątkach ...myślę że to samo odnosi się do niektórych panów - przecież to udowodnione że później dojrzewacie   i jakoś  trudno mi uwierzyć w to że nas doganacie Mrugnięcie spóżnienie to spóźnienie Mrugnięcie pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #11 : 26-04-2009, 09:42:09 »

Czego mi nie wybaczysz, przecież napisałem "niektóre" jeśli więc się do nich nie zaliczasz, to nie pisałem o Tobie:).
A że niektórzy faceci nigdy nie dojrzewają, to też żadna tajemnica:).
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #12 : 26-04-2009, 19:38:45 »

ja jednak jestem wyjatkiem Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #13 : 26-04-2009, 21:11:36 »

Moim zdaniem mężczyźni nie lubią kobiecej paplaniny. Facet mówi krótko i zwięźle, kobieta gada i gada i gada..
Zapisane
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #14 : 27-04-2009, 09:44:36 »

Zgadzam się z tym to prawda,nie lubią też chichotu z byle czego.Maja inne poczucie humoru.Czasami to co nas śmieszy to dla nich abstrakcja Mrugnięcie.To znaczy niektóre panie-nie można uogólniać bo tak jak panowie tak i panie są różne. Uśmiech Jeżeli dwoje ludzi się rozumie i jednakowo reaguje,oboje łapią o co chodzi, to wielkie szczęście Uśmiech
Zapisane

iwa
Strony: [1] 2
Drukuj
Skocz do: