Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Smugi na panelach  (Przeczytany 13057 razy)
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« : 22-04-2009, 06:51:12 »

Dziewczęta mam pytanko. Po umyciu paneli zostają na nich widoczne pod światło smugi, uzywałam różnych środków Esmal (czy jakos tak), Pronto..a smugi jak się robia tak się robią Smutny Może to wina mopa? Używam Viledy. Ma może ktoś jakąś propozycje? Uśmiech
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #1 : 24-04-2009, 11:27:36 »

Ja wypróbowałam cała gamę środków do paneli (Pronto, Sidolux itp). Jedno moge powiedzieć, zwykła woda i szmata z mikrofibry działają cuda Uśmiech Po innych środkach zawsze robiły sie smugi,a jak tylko ktoś przeszedł po panelach zaraz zostawały ślady. Słyszałam że dobry do paneli jest płyn Classen (do kupienia w sklepach typu OBI, Castorama). Sama go nie stosowałam więc piszę tylko opinie która sama zasłyszałam.
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #2 : 26-04-2009, 07:46:09 »

Umyłam wczoraj panele samą wodą...efekt...smugi jak sięł robiły, tak się robią Złość Może jeszcze ptorzebuje tej szmaty z mikrofibry...
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #3 : 11-05-2009, 07:04:08 »

Mieszkam w dom o dość sporej powierzchni więc i paneli mam sporo do mycia - ponad 100m. Też miałam problemy z zapaćkanymi panelami.Jakiś czas temu kupiłam płyn"Czyścik do paneli" cena to 25zł za litr, wlewa się odrobinę, a efekt po umyciu super! Uśmiech Aha płyn kupiłam w Obi.
Zapisane
Natally
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 6



« Odpowiedz #4 : 17-11-2011, 09:51:58 »

Do usuwania smug zamiast szmaty z mikrofibry mogą posłużyć dziurawe rajstopy nylonowe Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: