Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9
Drukuj
Autor Wątek: wiosna wiosna - w sercu  (Przeczytany 95016 razy)
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #30 : 27-03-2009, 13:36:32 »

Tak,tak i poniedziałek i wtorek wolne.A dzisiaj jak zobaczyłam słonko to umyłam okna i podłogi i myślę,że wystarczy Duży uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #31 : 28-03-2009, 12:30:47 »

witam wiosennie Uśmiech a że słońce przygrzewa pojechałam do sklepu zaopatryć się w trampki na rower Uśmiech a ze promocje były więc Uśmiech zakupiłam jeszcze 2 pary kobiecych butów Uśmiech wyszłam z 3 parami Uśmiech podobno to już u mnie choroba z tymi butami ale co tam Uśmiech lepsza taka choroba niż inna Uśmiech  tera zabieram się do rzeczy mniej interesujących a więc latanie na ścierce, prasowanie, i inne takie tam Uśmiech miłego dnia Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #32 : 28-03-2009, 17:33:32 »

Dzisiaj miałam randkę z Saturnem Mrugnięcie
Kupiłam sobie mikser ręczny Brauna,na który chorowałam od dłuższego czasu.Teraz jak mój mężczyzna zasłuży będę mu robić pychotki a jak nie to sama zjem i dalej będę szukać klubu dla grubasów Duży uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #33 : 28-03-2009, 18:13:24 »

Iwa byłaś odwiedzić nasze nowo otwarte markety zapewne Uśmiech ja tam wolę zamiast mikserów buty ha ha Uśmiech ale mikser na pyszności dietetyczne też się nada Uśmiech ja właśnie  zeszłam ze steperu 25 minut ćwiczeń dla zdrowia a że z domu mi sie wychodzić nie chce to  pogimnastykowałam się w domu Uśmiech a mąż oczywiście musi zasłużyc na deserki Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #34 : 28-03-2009, 18:25:09 »

Tak,byłam w nowych marketach,potem pojechałam do Tesco i w CCC mierzyłam buty ale nic nie było dla mnie.Teraz chodzę na boso bo po tej randce nóg nie czuję-tak mnie wykończył ten Saturn Duży uśmiech
Dzisiaj znów nocka ale jutro wolne!!!!
Pozdrawiam.
Zapisane

iwa
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #35 : 29-03-2009, 08:55:26 »

No wiedze dziewczęta że wiosenny szał zakupowy Was złapał Uśmiech Nie pisałam przez ostatnie dni bo komputer mi padł Smutny Wczoraj dopiero mój brat doprowadził go do stanu używalności. Moja choroba na szczeście powoli mnie opuszcza Uśmiech Czuje sie znacznie lepiej. Wczoraj wrócił mój marnotrawny mąż Mrugnięcie Chyba bije się w piersi że zostawił mnie i Oskara w chorobie. Dzisiaj od rana sie bardzo stara Uśmiech Śniadanko pyszne zrobił i w ogóle jest milutko Uśmiech
Zapisane
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #36 : 29-03-2009, 13:23:05 »

Witajcie drogie panie!
Cieszę się Monisiu,że wrócił Ci humor a opuszcza choroba.Grunt to pozytywne nastawienie do życia a z facetami tak jest raz z górki raz pod górkę Mrugnięcie.Miłej niedzielki i nie tylko Uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #37 : 29-03-2009, 17:48:35 »

witam:) a ja dzisiaj spałam i spałam aż do 12 Uśmiech wczoraj zapuściłam się w ogladanei filmów zaległych min "Slamdog milioner z ulicY" opinie czytałam dobre a i ja sama powiedieć mogę ze film całkiem  miły do oglądania tym bardziej że pokazuja Indie Uśmiech takie prawdziwe Uśmiech .
Monisia dobrze że w ten wiosenny deszcz mąż się stara i niech tak zostanie od czego ma się mężów Mrugnięcie podobno ( ja nie mam ha ha więc nikt mi śniadania do łóżka nie robi Mrugnięcie ) ale na obiad załapałam się do rodziców teraz czekam na gościa ... miłej niedzieli Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #38 : 31-03-2009, 08:57:20 »

Co tam słychać u Was dziewczynki? Uśmiech Ja sie czuje dzisiaj bardzo pozytywnie Uśmiech Może to dlatego że wiosna już tak porządnie puka w nasze okna Uśmiech Juz nie mogę sie doczekać lata...plaża...rozgrzane ciała...uwielbiam to! I ci ratownicy... Mrugnięcie Zawsze miałam słabość do dobrze zbudowanych mężczyzn Uśmiech Sama jestem dość niewielkich rozmiarów i taki duży facet przy mnie...to jest to Duży uśmiech
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #39 : 31-03-2009, 09:38:12 »

Monisia ja tu w pracy a Ty mi o plaży Mrugnięcie ehhh , ja póki co czekam na wiosnę i piersze kwiatki na mojej działce Uśmiech potem rower i oczywiście jak rower to przystojni rowerzyści Mrugnięcie miłego dnia Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #40 : 31-03-2009, 10:09:47 »

Witam dziewczęta!
Wpuściłam trochę lata bo powiesiłam przywieszkę na oknie -słoneczniki a na stół kupiłam tulipany w doniczce.
Cieplutko to wygląda Uśmiech
Jest już 11:8  coś porobie i na 14 do pracy Płacz
Pozdrawiam i życzę miłego dnia Duży uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #41 : 01-04-2009, 11:13:31 »

wiosnaaaaaaaaaaaaaaa w końcu....jak pięknie dzisiaj za oknem witam wszytkich i życzę dobrego humoru:)
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #42 : 01-04-2009, 11:43:27 »

Słoooooooooooońce,ładuje swoje baterie i wzrasta chęć do życia Duży uśmiech
A co słychać u Was koleżanki?
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

iwa
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #43 : 01-04-2009, 12:13:30 »

To niesamowite jak słońce i ciepło moga kojąco wpływać na człowieka Uśmiech Czemu w naszym klimacie nie ma wiecej słonecznych dni, zaraz by wszyscy byli bardziej pozytywnie do świata nastawieni Uśmiech
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #44 : 01-04-2009, 19:54:44 »

ogladam mecz Uśmiech pozdrawiam
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9
Drukuj
Skocz do: