Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
Drukuj
Autor Wątek: wiosna wiosna - w sercu  (Przeczytany 94829 razy)
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #75 : 29-04-2009, 13:07:15 »

Chciałam się przywitać tylko bo jakoś ostatnio w biegu znów Uśmiech
Wybieracie się gdzieś na majówkę? Ja w planach miałam Jurę na rowerze ale chyba zrobię tak że najpierw w jeden dzień  rozgrzewka w okolicach naszych Tychów a w drugi dzień Jura ale  nie rowerem( rowerem w inny weekend)Uśmiech .

Uśmiech miłego dnia !
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #76 : 29-04-2009, 16:31:15 »

Witam,witam wszystkie panie i panów Uśmiech
Jutro moje dzieci będą już w Moskwie a w piątek już będę ich witać.
No i od 30.04 do 18.05 urlop Duży uśmiech
oczywiście będę Was odwiedzać od czasu do czasu Mrugnięcie
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #77 : 29-04-2009, 20:47:47 »

Iwa jak ja Ci zadroszczę tego urlopu Uśmiech  życze fajnej pogody i samych pozytywnych wibracji Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #78 : 30-04-2009, 10:57:57 »

Dziękuję duende,wibracje dobra rzecz Duży uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #79 : 05-05-2009, 10:32:57 »

Witajcie Uśmiech
jak tam minął weekend majowy pierwszy? wiosenna pogoda sprzyjała aby nie siedzieć w domu.
Więc ja od piątku w podróżach- 36 km na rowerze, potem zwiedzanie jurajskich zamków w sumie 4 szt , grill obowiązkowy i ognisko z gitarą i śpiewem, no i na koniec zwiedzanie Inwałdu i Wadowic...powiem  tak męczący weekend ale jaki przyjemny Uśmiech.
Za tydzień wybieram się na komunię , kolejne weekendy w maju już zaplanowane, najpierw Poznań potem następny weekend na Lasku Uśmiech
miłego dzionka Wam życzę Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #80 : 05-05-2009, 11:17:09 »

Jak już wcześniej pisałam 02.05 byłam na Komunii,przyjęcie połączone z relaksem w grocie solnej.Było super,dzieci cały czas bawiły się w grocie a dorośli jak byli objedzeni też korzystali  z relaksu Duży uśmiech
03.05 moje dzieci które przyleciały z Nowosybirska odleciały do Hiszpanii  na urlop,mąż do pracy a ja wypoczywam na urlopie w domu.14 znów będę mieć ruch w domu Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #81 : 05-05-2009, 11:40:14 »

Iwa komunia w grocie solnej? ciekawy pomysł Uśmiech Ja do groty łażę przy okazji basenu w Starej Poczcie Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #82 : 05-05-2009, 11:50:01 »

Nie! Duży uśmiech Komunia w lokalu Uśmiech gdzie jest również grota solna a nie w grocie solnej Z politowaniem
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #83 : 05-05-2009, 14:24:15 »

chcę dzisiaj iść na chwilę na rower ale póki co jak tylko zerknę za drzwi mojej pracy zimno mnie ogarnia ,wiem można przecież się grubiej ubrać Uśmiech zobaczymy jak wrócę do domu Uśmiech
aha jeszcze dzisiaj umówiłam się do kosmetyczki a co tam w końcu na komunię trzeba jakoś wyglądać:) Z politowaniem
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #84 : 05-05-2009, 15:00:04 »

Miłego jeżdżenia duende :)Byłam z pieskiem i jest nieprzyjemnie,wiatr zimny dmucha a ja nie lubię się grubo ubierać.
Siedzę w domu i czekam na jakiś znak Duży uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #85 : 07-05-2009, 11:55:54 »

wiecie co ja się chyba starzeję Uśmiech kilka dni temu śniła mi się "moja miłość" z czasów podstawówki i potem pierwszej liceum:)  i od momentu tego snu ciągle o nim myślę Język
zastanawiam się jak ułożyło mu się życie a nawet poszperałam na  pewnym społecznościowym portalu i znalazłam jego dzieci Uśmiech  syn cały tatuś Uśmiech od 13 lat nie miałam z nim kontaktu ale przyznam że te wspomnienia są jakieś takie przyjemne heeeeeheeee Uśmiech i jakoś tak więcej mi się chce i jakoś tak inaczej Uśmiech ale to pierwszy raz tak  mi w głowie siedzi od 13 lat.... no tak na starość się wspomina Mrugnięcie

a w ogóle miłego dzionka Uśmiech tak jakoś nas tu mało Smutny
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #86 : 07-05-2009, 20:39:39 »

Znam to uczucie Duende Uśmiech Śni ci sie w nocy jakiś koleś a potem nie możesz przestać o nim myśleć i do tego masz takie specyficzne uczucie po takim śnie hihi
Mi sie też kilka razy takie coś przytrafiło. Kiedyś pamieŧam w liceum przyśnił mi sie kolega innej klasy. Potem jak go mijałam na korytarzu to miałam wrażenie że on WIE Mrugnięcie
Dawno się nie odzywałam ale czas miałam dość ciężki. Teraz wróciłam więc zrobi sie nas troszkę więcej Uśmiech
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #87 : 07-05-2009, 22:27:21 »

Monisia wracaj Uśmiech
no własnie też mam wrażenie że on wie Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #88 : 08-05-2009, 16:58:40 »

Oczywiście, że wie! Ja np. wiem, że dzisiaj śniła o mnie Penelopa Cruz, a rano klęła jak szewc po hiszpańsku, że sen się skończył, a ona zapomniała wziąć mojego numer tel.!
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #89 : 09-05-2009, 07:28:00 »

No Naczelny ty to masz fantazję! Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
Drukuj
Skocz do: