Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1] 2 3 ... 9
Drukuj
Autor Wątek: wiosna wiosna - w sercu  (Przeczytany 94504 razy)
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« : 03-03-2009, 23:42:18 »

 Coraz cieplej a więc sciągamy zimowe ciuchy za troszkę i ruszamy na łowy Mrugnięcie może nawet w różowych ogrodniczkach a najlepiej w różowej mini...piszcie piszcie  jak to wiosna działa na Wasze uśpione zimą hormony...kto się w Was budzi? Drapieżna kocica a może romantyczna rybka ? jak działa maj na Wasze serducha? Ile razy się zakochujecie i jacy faceci na Was działają ? Mrugnięcie

zapraszam Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #1 : 04-03-2009, 13:34:15 »

nie będzie mnie 3 dni ...jadę na targi  do Krakowa ...tam zawsze można zawiesić oko na przystojnych stomatologach Mrugnięcie i mam nadzieję,że  jak wrócę dyskusja nabierze wiosennych miłosych barw Uśmiech zapraszam ....
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #2 : 05-03-2009, 13:37:37 »

Witam Uśmiech Ja w sumie na wiosenne łowy nie wychodzę, bo jestem mężatką, ale nie powiem..wiosna powoduje u mnie przypływ sił wszelakich Mrugnięcie I przyznam (mam nadzieję że tego mój mąż nie przeczyta Mrugnięcie) że wiosenne ciepłe dni zachęcają do częstszego zawieszania oka na płci przeciwnej  Uśmiech
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #3 : 13-03-2009, 13:36:31 »

no narazie nici z wiosny Uśmiech spadł śnieg... jezu jak ja nie lubię zimy ,tych kg ubrań na sobie , zimna i tej depresji zimowej ...ale że dzisiaj już piątek, ostanie godziny w pracy a potem wino i śpiew- świętujemy moje urodziny a jakże by inaczej jak oczywiście że 18ste Mrugnięcie  hmm  dostałam życzenia urodzinowe od jednego Pana z daleka z tekstem " dla najlepszej kobiety na świcie" ehhh Ci to umią słodzić ... umią oj umią Mrugnięcie pozdrawiam mimo wszytko wiosennie Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #4 : 13-03-2009, 13:38:06 »

pozjadałam literki ,bo  moja klawiatura na laptopie w pracy ma coraz mniej klawiszy Mrugnięcie  a tu kryzys więc szefa o nowego laptopa prosić nie mogę Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #5 : 25-03-2009, 13:13:55 »

no i jak  mamy się zakochać albo iść na łowy skoro znów dzisiaj wstaję rano, przecieram oczy i co widzę ... myślałam, że to jakaś fatamorgana ,ale nie oczywiście że nie  znów spadł śnieg...za to wczoraj wieczorem zafundowałam sobie gorącą długą kąpiel w magnoli z winkiem i świecami ...chciałam tak sama odetchnąć , pomyśleć , ale chyba faceci wyczuli że leżę w wannie i telefony się rozdzwoniły Mrugnięcie skype aż czerwieniał od połączeń i weź tu się kobieto odstresuj , i zapomnij o facetach Mrugnięcie Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #6 : 25-03-2009, 14:09:25 »

Witam wszystkich!
Pozwolicie,że i ja zabiorę głos Duży uśmiech
No,cóż moje hormony zimą nie śpią.Może to tak wygląda ale one tylko drzemią by ruszyć do akcji gdy zbliży się odpowiedni obiekt.
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #7 : 25-03-2009, 14:34:26 »

oj moje też drzemią Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #8 : 25-03-2009, 14:39:28 »

Moje panie,nie patrzmy na pogode tylko dajmy się unieść fantazji.
Zapisane

iwa
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #9 : 25-03-2009, 15:08:59 »

Zimowa pogoda też może sprzyjać pobudzaniu hormownów Uśmiech Długie śnieżne, romantyczne wieczory...  Mrugnięcie Duende, Ty to chyba gorąca babka jesteś Mrugnięcie męska płeć, jak widze nie chce Ci dać spokoju Mrugnięcie
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #10 : 25-03-2009, 15:27:08 »

monisia czy ja wiem czy gorąca ja z marca jestem więc taka lekko zimowa jeszcze Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #11 : 25-03-2009, 15:37:50 »

no dokładnie każda pogoda jest dobra trzeba tylko stworzyć odpowiedni nastrój , zimą też bywa pięknie  tylko trzeba znaleźć takiego co się zimy nie boi Uśmiech ja tymczasem znikam do wieczora mając nadzieję że to wasnie nasze forum baby o facetach  będzie w statystyce najwyżej więc piszcie kobiety co Wam w duszy gra i np zadam pytanie w jakim miesiącu przeżyłyście najpiękniejszą przygodę miłosną w swoim życiu i co to było? Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #12 : 25-03-2009, 15:46:10 »

Monisiu,może myślałaś o mnie - chodzi o gorącą babkę Mrugnięcie
Jestem z maja lubię ciepło ale jak chłodno to lubię być rozgrzewana Duży uśmiech
Myślę,że nie chodzi tu o pogodę tylko o chęci.
Zapisane

iwa
puchacz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 3


« Odpowiedz #13 : 25-03-2009, 15:50:13 »

Witajcie:) Wiosna tuż tuż więc jest sznsa ,że i łowy będą udane.Ja osobiście z braku czasu zmuszona jestem nie łowić;) ale jak głosi stare przysłowie " Siedz w kącie a znajdą cię " więc siedzę  Duży uśmiech
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #14 : 25-03-2009, 16:26:30 »

Iwa ja myśle, że my wszystkie gorace babki jesteśmy Mrugnięcie A co do miesięcy urodzin to Duende widze że coś nas łączy bo ja tez marcowa panienka jestem Uśmiech Co do przygod miłosnych to troche ich przeżyłam, bo kochliwa...byłam Uśmiech Obecnie jestem szanowną małżonką wiec wszelakie kochliwości na bok odstawiłam. O przygodach chetnie opowiem jak czasu wiecej znajde. Teraz sie zbieram do lakrza z moja pociechą Oskarkiem Uśmiech
A Ty Puchaczu wyłaź z cienia, słońce na niebie, czas pokazać się światu Uśmiech Całuski dla wszystkich pieknych Pań :*
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9
Drukuj
Skocz do: