Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
Drukuj
Autor Wątek: wiosna wiosna - w sercu  (Przeczytany 94502 razy)
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #15 : 25-03-2009, 17:30:24 »

Oj Monisiu,znam babeczki ubrane w grube swetry,schowane po uszy i tylko oczy wielkie  Szok pokazują zdziwienie,że można bez względu na pogodę mieć figle w głowie Chichot
Zapisane

iwa
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #16 : 25-03-2009, 20:24:49 »

Odpowiadając na pytanie duende,to każda przygoda miłosna jest jedyna i piękna w czasie gdy się zdarza.Oboje darzą się uczuciem,starają się o siebie i świata poza sobą nie widzą.Różowe okulary są tak dobrze dopasowane Uśmiech
Ja przeżyłam dwie przygody miłosne.Pierwsza zdarzyła się we wrześniu w szkole średniej i skończyła się ślubem i udanymi córkami i szczęściem które nie trwa wiecznie.
Druga przygoda była majowa.Trochę pokręcona,pełna napięcia i nie zawsze słusznych decyzji.Trwa nadal,choć okulary są już trochę luzne i opadają na nos.
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #17 : 25-03-2009, 21:11:41 »

monisia to Ty Rybka jesteś?   o tak myślę,że każda z nas gorąca potrafi być chociaż moje przygody miłosne jakoś darzały się nie na wiosnę, pierwsza którą pamietam w listopadzie Uśmiech oj liście pod nogami szeleściły Mrugnięcie a druga w styczniu - śnieg skrzypiał pod butami Uśmiech...
Dzisiaj stwierdzam ,że ta listopadowa przygoda była jednak tą piękniejszą ...trwa jakby do dzisiaj , jakby bo ów Pan nadal w sercu mym bywa i o dziwo dżentelmenem jest Uśmiech ta przygoda styczniowa ze wzgledu na osobnika była pokręcona, trwała aż 3 lata .Dzisiaj już wiem , że ten osobnik nie wart był tych 3 lat Uśmiech. Jednak nicego nie żałuję bo każde doświadczenie jest po coś a że są faceci i faceci to każda z nas wie Uśmiech
Puchaczu witaj na naszym forum Mrugnięcie i nie siedź w kącie  tylko wystaw się Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #18 : 25-03-2009, 21:23:39 »

Przed ślubem mężczyzna oświadcza,że złoży u twych stóp swoje życie aby ci służyć.
Po ślubie nie złoży nawet gazety aby z tobą porozmawiać. Mrugnięcie
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #19 : 25-03-2009, 21:40:11 »

Iwa masz rację więc póki co u mnie ślubu nie będzie Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #20 : 25-03-2009, 21:49:20 »

Najlepszą i najsłodszą rzeczą,jaka może przytrafić się kobiecie,jest być wybraną i pokochaną przez dobrego mężczyznę Uśmiech
Zapisane

iwa
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #21 : 26-03-2009, 13:29:26 »

Witajcie dziewczęta Uśmiech Kolejny zimowy dzień przed nami, chociaż czy zimno na dworze to nie wiem bo nawet nosa nie wystawiłam. Choroba mnie powaliła do łóżka Smutny Oskar (mój syn) mnie zaraził. Teraz leje mi się z nosa, w gardle wielka kula. Apetycznie i seksowanie to ja dzisiaj nie wyglądam Język Ale w sumie to dla kogo miałabym pieknie dzisiaj wyglądać. Mój mąż znowu wybył na delegacje, bedzie w domu dopiero pojutrze Złość  A pewnie nawet jakby był to i tak by nie zwrócił uwagi, że chora jestem. Czasami mam wrażenie, że jestem dla niego po prostu wyposażaniem mieszkania. Mało pozytywny mam dzisiaj humor, wiec torche się żale.. A przecież to dział o wiosnie w sercu, a nie drzazgach w pośladku Mrugnięcie
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #22 : 26-03-2009, 14:46:29 »

monisia to dział o facetach więc pisz jak masz nastrój żeby się wyżyć na męskich osobnikach nawet na mężu... Uśmiech pogoda jak widać sprzyja chorobom ja w zeszłym tygodniu wyglądałam zapewne tak jak Ty dziś  ale to minie Uśmiech wskakuj do łóżeczka razem z synem i odpoczywaj Uśmiech a mąż cóż ...zawsze jak słyszę słowo mąż to kojarzy mi się " jako mąż i nie mąż" albo "wymienię Cię na lepszy model" Mrugnięcie
a ja dla poprawienia humoru kupiłam wczoraj truskawki wprawdze te holenderskie ale zawsze to truskawki Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #23 : 26-03-2009, 15:17:53 »

Ja wczoraj miałam wieczór z koleżankami przy winku i ani słowa o facetach.
Było świetnie. Duży uśmiech
Zapisane

iwa
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #24 : 26-03-2009, 21:20:08 »

Myślę,że może być i mąż ale dochodzący:)
Bardziej stara się o związek,nie pokazuje różki bo stale musi dbać o swoją połówkę.
W każdej chwili może zastać drzwi zamknięte.
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #25 : 26-03-2009, 21:29:11 »

kurczaki jasne  chyba mi się na stare lata jakas alergia przypałetała, najpierw oczy łzawiące i katar teraz jescze coś pod oczami ...dostałam zyrtek więc go zapodałam zobaczymy jaki będzie efekt...nie chcę myslec co bedzie jak zaczną szaleć pyłki... a może to alergia na facetów Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #26 : 26-03-2009, 21:55:22 »

duende,duende,to nie na facetów - to wiosna.
Nie można mieć uczulenia na wszystkich facetów,tylko na niektóre przypadki Uśmiech
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #27 : 27-03-2009, 11:43:37 »

dzień dobry- jak miło że to dzisiaj piątek , trochę się w pracy jeszcze posiedzi i weekend Uśmiech Iwa może to rzeczywiście niektóre przypadki tylko Język
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #28 : 27-03-2009, 12:52:15 »

Witam wszystkich w ten wiosenny piątek.Dzisiaj idę na nockę więc nie mam się z czego cieszyć, sobota też w pracy no i brak faceta(chwilowy:))sprawia,że bardzo mi nudno.
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #29 : 27-03-2009, 13:00:08 »

nie wiem jak u Was ale ja siedzę w pracy , za oknem tłum ludzi , bo dzisiaj tutaj Targi turystyczne  na MTK , słońce przygrzewa i czuć pierwsze podrygi wiosny Uśmiech a perspektywa  wolnego weekendu nastraja mnie optymistycznie , a Ty Iwa pomyśl , że my od poniedziaku do pracy a Ty wolne Uśmiech ale póki co niech serce się raduje , bo ja jakoś już mam ochotę na wiosenne porządki i posadzenie kwiatków Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
Drukuj
Skocz do: