I Komunia dziecka

<< < (2/4) > >>

matylda:
Duende, a może jakiś fajny wypasiony plecaczek do szkoły? Najlepiej twardy, skórkowy. Nie wiem, ile chcesz przeznaczyć na zakup kasy i zależy kto co lubi, ale ja pamiętam, że aż "urosłam" jak dostałam taki od moich rodziców. To było kupę lat temu, ale pewne rzeczy nie przemijają.

Nika:
To ciekawe, większość ludzi twierdzi że jest przeciwna hucznym komuniom. To kto urządza te mini weseliska? Może najpierw mówią to co wypada a potem i tak poddają się modzie? A ty dolores gdzie urządzasz komunie?

duende:
dzieki za pomysły:) koncole plazmy i kłady odpadają :)  ma być skromnie ale  też ma być  przydatne... nie jestem chrzestną zwykłym gościem  więc myślalam o srebrnym łańcuszku  kolczykami do kompletu :)

dolores:
Nika może cię zaskoczę ale nie poddaje się modzie i komunie robię jak na obecne czasy skromną. Maja i inne dzieci będą mieć takie same stroje, dzieki temu nie bedzie rewii mody w kościele. Przyjęcie komunijne robię w domu, na 14 osób. Na obiad zamówiłam catering, bo nie chce mi sie ślęczyć nad mięsami, kluskami i itp. Reszte postanowiliśmy zrobić sami (z pomoca rodziny). Będzie rodzinnie i swojsko :)
Co do prezentów, to razem uzgodniliśmy co kto ma Mai kupić, żeby były to rzeczy sprawiające jej radość ale też przydatne. I tak dostanie m.in.: aparat fotograficzny (pomysł taty, który sam jest zapalonym fotografem i postanowił córke zarazić pasją :D), zegarek, rower, mp4, wierzę CD.
Ostatnio słyszałam, że niektórzy ludzie robią np dziewczynkom korektę uszu, żeby dobrze wyszły na zdjęciach, przyklejają tipsy i zamawiają limuzyny...Myśle że do takich szaleństw to mi bbaardzzoooo daleko!

Teresa13:
Kupiłam w końcu prezent na komunię! :) Poprosiłam rodziców o podpowiedź co mały chciałby dostać i co by mu się przydało. Tak więc kupiliśmy rolki firmy Salomon. Prezent nie jakiś wygórowany cenowo a chłopak na pewno się ucieszy bo bardzo o nich marzył :) 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona