Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: co mężczyzna mieć powinien abyś zwróciła na niego uwagę?  (Przeczytany 15725 razy)
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« : 30-04-2009, 11:15:38 »

czego szukacie u mężczyzn, jakie powinien mieć cechy abyś zwróciła na niego uwagę, co najbardziej podnieca się u faceta ?Uśmiech

U mnie jest tak,że oprócz poczucia humoru, odpowiedzialności,trochę romantyzmu ( ale bez przesady), szaleństwa,najlepiej ciemnej karnacji:P oraz poweru do życia może mieć jeszcze widoczne żyły na rękach Język to taki mój fetysz Język

Ale jeżeli facet  chce tachać za mną moją torebkę która jest dodatkiem do mojego stroju  odpada Uśmiech taki ciamciaramcia Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #1 : 30-04-2009, 17:28:13 »

Powinien umieć coś mi zaproponować a nie jak d... zgadzać się na wszystko.Nie piwkować jak durny jedno za drugim.Umieć rozmawiać nie tylko o swojej pracy ale na tematy ogóle.Praca i polityka to takie nudne.Ma do tego kolegów.Umieć zauważać co potrzebuje kobieta.Po prostu musi być wszechstronny.
Zapisane

iwa
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #2 : 01-05-2009, 06:53:21 »

Kobiety maja często wygórowane i trudno osiągalne wymagania co do panów. Ma być wrażliwy-ale i stanowczy, silny-ale też delikatny itd. Trudno czasami sprostać tak różnym od siebie wymaganiom. Facet ma mieć po prostu to coś, co powoduje że jak go widzimy to miękną nam kolana.
Zapisane
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #3 : 01-05-2009, 09:52:36 »

Zgadzam się" jak go widzimy miękną nam kolana" Mrugnięcie a co dalej?jak go poznamy i już nic nam nie mięknie Duży uśmiech
Zapisane

iwa
Nika
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 20


« Odpowiedz #4 : 02-05-2009, 16:19:19 »

Mnie miękną kolana na widok faceta, który jest:
- inteligenty
- z poczuciem humoru
- zadbany ( w granicach normy oczywiście, metroseksualni mnie nie kręcą)
- pasjonatem (nie ważne czego, najważniejsze żeby czymś się interesował)
Przy facecie nie mogę się po prostu nudzić. I powiem szczerze, nogi miękną mi tylko na widok takich jak w/w facetów. Jak ich znam dłużej, i już "nie ma mi co mięknąć", to te cechy które wymieniłam dalej są, więc dalej ma mnie co kręcić...
Zapisane
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #5 : 04-05-2009, 17:20:30 »

Dla mnie musi mieć urok osobisty,duże poczucie humoru,być zadbany od stóp do głów
no i  nie mogę się przy nim  nudzić. Duży uśmiech
Zapisane

iwa
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #6 : 11-05-2009, 07:20:21 »

Mężczzyna powinien mieć przede wszystkim dobre serce.BYć czuły i troskliwy i kochać mnie nad życie! Chichot Idealny facet to mój maż Chichot
Zapisane
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #7 : 11-05-2009, 08:21:06 »

Czuły i troskliwy-to nie ulega wątpliwości jeżeli chodzi o związek pary Uśmiech
 Powinien kochać ale czy nad życie? Mrugnięcie czasem tak mówią a życie przynosi inne doświadczenia.
A idealnych facetów nie ma tak ,jak i nie ma idealnych kobiet Duży uśmiech Tylko w bajkach.
Może i dobrze bo było by nudno Uśmiech
Zapisane

iwa
Resonaut
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49

Urodo... skónd ty sie bieresz?


« Odpowiedz #8 : 11-05-2009, 10:08:04 »

Mój idealny mężczyzna musi szanować wartości chrześcijańskie i mieć w oczach blask jak Renata Beger Język
Zapisane
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #9 : 11-05-2009, 12:28:52 »

Resonaut:)

mówisz o tych no chochlikach Mrugnięcie Renia je ma i wartości chrześcijańskie zapewne też Mrugnięcie
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #10 : 11-05-2009, 14:22:25 »

Mój mężczyzna powinien mieć kasę bo mój cholerny zakład znowu nie zrobił ludziom wypłat i odsetek też nam nie da a banki tylko czyhają na biednych kredytobiorców. Szok
Zapisane

iwa
duende
Moderator
Użytkownik
*****
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #11 : 20-05-2009, 11:43:51 »

hmmm powiem jeszcze tak jak facet na przywitanie przynosi Ci kwiaty to też zwaracam na niego uwagę;)
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
iwa
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #12 : 20-05-2009, 12:37:23 »

No właśnie,przed 10 min.dostałam bukiet Uśmiech
Zapisane

iwa
ccvolka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 4


« Odpowiedz #13 : 20-01-2018, 15:08:22 »

Mimo to, że facet winien zdaniem kobiet być stanowczy, zdecydowany i dominujący to jednak powinien mieć w sobie choć trochę duszy romantyka.
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: