Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: fotelik samochodowy  (Przeczytany 8813 razy)
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« : 06-05-2009, 10:56:37 »

Dużo z mężem jeździmy samochodem,chciałabym więc żeby fotelik dla naszej kruszynki był bezpieczny ale i też wygodny.Macie może jakieś godne polecenia modele fotelików?
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #1 : 07-05-2009, 10:59:21 »

Dla starszego syn mieliśmy fotelik pożyczony od znajomych (nie mielismy wtedy funduszy na nowy) trudno mi powiedzieć jaki to był model. Młodszy syn jak sie urodził to kupilismy mu fotelik Chicco (niestety nie pamiętam tez modelu). Byłam bardzo zadowolona z niego. Ogólnie firma Chicco to sprawdzona marka więc na foteliku też się na pewno nie zawiedziesz.
Na pewno nie kupuj fotelika używanego, bo nie wiadomo czy brał wczesniej udział w wypadku, a jesli tak to mogło dojść do jakis mikro uszkodzeń które moga spowodować że fotelik może nie wytrzymać kolejnej stłuczki. Poza tym dobry fotelik nie może tani, dobre zabezpieczenia i rozwiązania techniczne, atesty, certyfikaty niestety są kosztowne.
Nie ma co oszczedzac na bezpieczeństwie i zdrowiu naszych pociech
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #2 : 09-05-2009, 07:20:45 »

Mój Oskar już nie jeździ w gondolce, moja znajoma ma malutkie dzieciątko i wozi je w takim foteliku. Osobiście nie znam firmy ale wygląda solidnie Uśmiech
http://www.nokaut.pl/oferta/fotelik-samochodowy-0-13-kg-implast-bobbiway.html
« Ostatnia zmiana: 09-05-2009, 07:23:59 wysłane przez monisia » Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #3 : 11-05-2009, 06:54:47 »

Fotelik jest śliczny! Uśmiech Poczytałam o nim troche i ma dobre opinie: "Rączka jest regulowana, budka uchylna, tapicerka duża, miękka, przyjemna w dotyku, łatwo ściągnąć poszczególne elementy, zatem prosto utrzymać je w czystości. W środku znajduje się - wyciągana -delikatna wkładka, trzymająca główkę i ciałko maluszka w odpowiedniej pozycji. Na nóżki założyć można cieplutki ochraniacz, także niestraszne są także przeciągi. No i ważne dla kierowców - regulowane pasy i prosty "montaż" w aucie." Uśmiech
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #4 : 15-05-2009, 10:15:56 »

Ja dla mojej małej kruszyny miałam fotelik Prima easy firmy Casual play.Wypas Spoko.Fotelik rozkłada się do leżenia,całkiem na płasko.Jest zgrabny i wygodny,nie zajmuje dużo miejsca,a dziecko nie jest pogięte jak paragraf.Polecam,jeżeli dużo podróżujecie samochodem.Bardzo sobie go chwaliłam.Używałam go jako góry z wózka i też mogę spokojnie polecić takie rozwiązanie
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #5 : 17-05-2009, 17:41:33 »

Martynia oglądałam fotelik który ty masz, naprawdę cacko! Uśmiech Jedyny minus to bardzo wysoka cena, rzędu prawie 800zł! Zakładałam dać za fotelik maximum 500zł tak więc chyba z tego muszę niestety zrezygnować Smutny
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #6 : 19-05-2009, 09:32:23 »

Widzisz Karolina, a ja dopiero co sprzedałam mój  Smutny Z tą ceną to jest różnie,bo można już kupić na allegro używany za pół ceny(o ile ktoś nie ma nic przeciwko używanym fotelikom).Mój kosztował mniej (kurs euro,kryzys...)i polecam sklep w Bielsku,który mi go sprowadzał.Sklep nazywa się "Duduś" i może warto by było tam zadzwonić? może mają modele np z zeszłego roku?? Co?
Zapisane
dżejzi
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 18


« Odpowiedz #7 : 19-07-2023, 16:04:43 »

Heja.  Fajnie, że jesteśmy przy tym temacie, ponieważ mam do was pytanie -  jak oceniacie foteliki dla dzieci  MaxSpace Comfort System +    https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-maxspace-comfort-system/?color=GreyMax.01 ?   Co możecie mi na ich temat napisać?? Tak pytam, ponieważ mam dylemat na co się zdecydować...   A  widzę, że często polecany jest ten model...
Zapisane
puder
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 14


« Odpowiedz #8 : 15-08-2023, 08:18:23 »

Trudno powiedzieć bo nie mam auta ani fotelika a wiadomo że mogę z dzieckiem podróżować tylko samochodem z fotelikiem do przewozu dzieci. Na szczęście nawet w wypożyczalniach można sobie taki samochód z fotelikiem zarezerwować. Czytałem o tym na tym https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/wynajem-samochodem-z-fotelikiem-do-przewozu-dzieci-co-warto-wiedziec/ blogu
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: