Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Peknięte naczyńko na twarzy  (Przeczytany 6690 razy)
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« : 07-05-2009, 13:03:30 »

Moja 9-letnia Maja ma na twarzy pęknięte naczyńko. Zrobiło się jak Maja miała 4-5 lat. Najpierw malutka czerwona kropeczka, potem zaczeło się powoli rozrastać. Nie jest to jakoś bardzo widoczne, nie chciałabym jednak dopuścić żeby się zrobiło olbrzymie. Jak się to pojawiło to zapytałam lekarza co z tym zrobić, usłyszałam że można sie tego pozbyć tylko laserowo.
Ma może ktoś podobny problem?
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #1 : 07-05-2009, 20:34:02 »

Ja osobiście takiego problemu nie mam ale słyszałam co nie co na ten temat. Myślę że możesz zacząć od podawania rutinoscorbinu, on uszczelnia naczynia krwionośne i najlepiej iść do dermatologa. Z kremami poczekałabym do wizyty u lekarza bo nie wiem czy wszystkie można stosować u dzieci.
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #2 : 08-05-2009, 08:17:30 »

Daje Mai Rutinoscorbin gdzieś od tygodnia, koleżanka mi poleciła. Myślałam też iść do dermatologa, tylko nie znam żadnego dobrego w Tychach..
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #3 : 15-05-2009, 10:19:08 »

Mojej Karli zniknęło naczynko Szok dzięki przyjmowaniu rutinoscorbinu.Dwa razy dziennie po tabletce i po dwóch tygodniach nie ma śladu,a miała to naczynko dobre kilka lat.Wcześniej używała kremu dr Eris na cerę naczynkową i efekt był znikomy
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: