Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: prima aprilis  (Przeczytany 6960 razy)
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« : 01-04-2011, 06:40:57 »

No dobra... domyślam się, że z tym zawieszeniem to taki żart... ale gdzie reszta numeru? Ja chyba blondynka jestem... zalogowałam się nawet, ale ciągle widzę tylko stronę z informacją o cenzurze...Co? Pomocy!
Zapisane
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #1 : 01-04-2011, 09:10:38 »

Ale to nie żart... Czasy są trudne, głupio wyszło...  Zawstydzony
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #2 : 05-04-2011, 10:35:47 »

Zart mi chyba umknal bo nie zagladalem w prima arpilis, ale z ta cenzura to zebyscie nie wypowiedzieli w zla godzine. Ja bym sie bal z tego zartowac.
Zapisane
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #3 : 12-04-2011, 11:18:10 »

Wlasnie przeczytalem opowiadanie pt. Puzon Pani Joasi Burgiel... i wlasciwie nie wiem co napisac, jest po prostu swietne! Nie jest krotkie, a przeczytalem je jednym tchem. Gratuluje i zycze powodzenia! Mam nadzieje, ze na tym jednym opowiadaniu sie nie skonczy.
Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie!
Zapisane
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« Odpowiedz #4 : 13-04-2011, 22:22:59 »

Widmo cenzury niestety jest bardzo realne... ale na to jak to się skończy wpływu wielkiego nie mam, więc co mi pozostaje? Jedynie humor:).
A opowiadanie Joasi Burgiełł i mnie bardzo przypadło do gustu. Cieszę się bardzo, że właśnie u nas miało swoją premierę... Uśmiech
Pozdrawiam
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
hanka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49


« Odpowiedz #5 : 22-04-2011, 14:07:19 »

Zastanawiałam się gdzie napisać... ale ponieważ jest to jedyne forum jakie znam gdzie panuje taka wolna amerykanka... to postanowiłam napisać byle gdzie i padło że tu...
Życzę wszystkim obchodzącym święta - Wesołych Świąt, a pozostałym po prostu mile spędzonych wolnych dni!
Pozdrawiam.
Zapisane
wues
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 32


« Odpowiedz #6 : 28-04-2011, 13:55:13 »

Chyba sie spoznilem, ale rowniez zycze wszystkim wszystkiego dobrego! Albo inaczej, rowniez zycze Wesolych Swiat, a poniewaz spoznilem sie z zyczeniami na Swieta Wielkanocne, to niech to beda pierwsze zyczenia Bozonarodzeniowe! Pozdrawiam.
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: