Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Dobre przedszkole w Tychach  (Przeczytany 24550 razy)
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« : 09-05-2009, 10:23:06 »

Jermi ma dopiero 1,5 roku i do przedszkola pójdzie za kolejne 1,5 lecz powoli zaczynam zastanawiać sie gdzie mogłabym go zapisać. Jakie przedszkola polecacie?
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #1 : 12-05-2009, 10:08:28 »

Na razie widze, że nikt nie ma dobrego przedszkola do polecenia Mrugnięcie Więc ja zacznę. Moja Maja chodziła da dwóch przedszkoli. Przez trzy lata chodziła do Niepublicznego Integracyjnego Przedszkola przy ulicy Nałkowskiej 6. Przedszkole nie najgorsze, ale miałam troche do zarzucenia. Pani dyrektor apodyktyczna i mało przyjemna. Wychowawczynie w porządku (fajna Pani Kasia która prowadzi zawsze sześciolatki). Minusem było to że na ogrodzie nie ma placu zabaw. Pani dyrektor twierdziła że obok jest pub i wieczorami przesiaduje na terenie ogrodu młodzież, która pewnie szybko zniszczyłaby cały sprzęty, dziwne że niedaleko jest plac ogólnodostępny i stoi tam w dobrym stanie od kilku lat. Kolejny minus to taki, że dzieci NIGDZIE nie wychodzą (poza tym ogródkiem gdzie jest tylko trawa i troche betonu). Nie chodzą do ani kina, teatru, na żadne wycieczki..NIC..Teatrzyk to przyjeżdża do nich. To co opisuje działo sie ponad trzy lata temu, może się cos zmieniło..lecz znając panią dyrektor to nie sądzę żeby zmieniła swoją politykę.
Na ostatni rok (w wieku 6 lat) przepisałam Maje do Przedszkola nr 10 przy ulicy Braterskiej 7. Przedszkole SUPER! Maja choć była nowa w grupie zaraz dobrze się zaadoptowała. Panie, Kasia i Bogusia opiekowały sie dzieciakami rewelacyjnie. Pani dyrektor przedszkola bardzo miła i gotowa do pomocy. Dzieciaki występowały w Jasełkach organizowanych w Teatrze Małym, jeździły na wycieczki (np. do muzeum chleba), były na tygodniowym zielonym przedszkolu w górach, skąd wróciły szczęsliwe i pełne wrażeń. Na terenie ogrodu przedszkolnego jest plac zabaw, niedawno zrobiono tam mini boisko do gry w piłke nożną. Ogólnie mówiąc przedszkole bardzo przyjazne dzieciom i rodzicom Uśmiech
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #2 : 15-05-2009, 10:22:17 »

Z przedszkolami to słyszałam,że jest czasem problem,bo dzieci jest dużo,a przedszkoli tyle co było...Zapisy w prywatnych na kilka lat wcześniej.Rejon ponoć musi dziecko przyjąć,ale jest system punktowy i może się zdarzyć,że dziecko się nie załapie.Ja mam nadzieję,że do czasu aż moja Oleńka pójdzie do przedszkola coś się ruszy...
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #3 : 16-05-2009, 07:13:07 »

Też mam obawy co do liczy miejsc w przedszkolach. Podobno w tym roku prawie 400 dzieci w Tychach nie dostanie sie do przedszkoli. Ja jeszcze nie wiem czy puszcze Oskara za rok czy za dwa do przedszkola. Na razie jest z babcia i tak jest dobrze. Ja słyszałam dobre rzeczy o przedszkolu na osiedlu O. To chyba nalezy do ulicy Orzeszkowej.
Zapisane
matea28
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #4 : 25-03-2011, 21:59:25 »

Moja córeczka spedzila ten tydzie na Dniach Otwartych w Akademii Radosnego Malucha. Jestesmy obie bardzo, bardzo zadowolone:)

Pozdrowienia dla wszystkich zatroskanych mam:)
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #5 : 26-03-2011, 16:07:48 »

Witaj matea28 Uśmiech Nie słyszałam o Akademii Radosnego Malucha w Tychach... Możesz coś więcej napisać? Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 26-03-2011, 16:18:04 wysłane przez dolores » Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #6 : 26-03-2011, 16:26:08 »

Chciałam jeszcze tylko dodać, że mój Jeremek w tamtym roku dostał się do Przedszkola nr 10 w Tychach. Przedszkole mogę polecić z czystym sumieniem! Karda dobrze przygotowana, wychowawczynie miłe i troskliwe, budynek wyremontowany, rozbudowany plac zabaw...Mój Jeremi chodzi do przedszkola z wielką ochotą Uśmiech
Zapisane
matea28
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 2


« Odpowiedz #7 : 05-07-2011, 13:21:36 »

Witaj Dolores!
Akademia Radosnego Malucha jest na Zwierzyncu, oto stronka www.radosnymaluch.com, generalnie jest tam milo, czysto i przyjemnie, idealne warunki dla dzieci.

Pozdrawiam!
Zapisane
romekk
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #8 : 25-08-2015, 13:12:01 »

Fajna jest placówka w Sosnowcu niepubliczna tu ich strona http://akademiapanakleksa-przedszkole.pl zapoznaj się z programem, mój syn się tam nie nudzi z tego co wiem i ciągle coś nowego się uczy.
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: