Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1] 2 3
Drukuj
Autor Wątek: Wszyscy rodzice łączcie się ;)  (Przeczytany 31927 razy)
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« : 04-03-2009, 13:26:25 »

Witam wszystkich młodych rodziców:)  Bycie rodzicem to jedna z najcudowniejszych ale i najtrudniejszych ról jakie odgrywamy w naszym życiu. Nikt niestety nie daje gotowego podręcznika jak postepować z dzieckiem..W dziale M&M możecie dzielić się Waszymi radościami i smutkami, możecie sie wyżalić i szukać porad..Zapraszam więc wszystkich goraco!:) Im nas więcej tym lepiej! Uśmiech



Zapisane
super mamcia:)
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« Odpowiedz #1 : 04-03-2009, 14:14:55 »

Witam wszystkich a zwłaszcza Dolores ;)Jak nie mamy czasu na piwko skoczyć to przynajmniej tu sobie poklachamay Duży uśmiech Niestety teraz nie mam na to czasu,właśnie wróciłam z pracy i muszę zając się moim cudownym synkiem Kacperkiem(9mcy)i cudowną córeczką Agatką(9l) Duży uśmiech Pozdrawiam!
Zapisane
martynia
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 31


« Odpowiedz #2 : 05-03-2009, 12:56:55 »

Elo Mamuśki Chichot Mam nadzieję,że forum "się" rozwinie, a póki co pozdrowionka
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #3 : 05-03-2009, 13:29:23 »

Witajcie drogie mamuski  Uśmiech Mam tez nadzieję, że jakcyś tatusiowie też sie tutaj znajdą Chichot Chcialam wszystkich oficjalnie przywitać i pochwalić się że jestem mamą najwiekszego rozrabiaki świata, 2 letniego Oskarka:)
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #4 : 06-03-2009, 14:10:02 »

Halo, halo!:) Co tak tutaj mało ruchawo? Uśmiech Gdzie sie wszyskie mamuśki podziały? Pewnie wasze brzdące nie dają wam czasu siąść przed komputerem Uśmiech Ja dzisiaj mam jeden dzień wolnego więc nadrobiłam zaległości domowe, no i zaglądam tutaj...a tu cisza!! Halo!! Uśmiech
Mam tez do was drogie mamusie i tatusiowie pytanie. Mój Oskarek wszedł w tzw wiek buntu dwulatka :- Wszystko chce robić sam (ubierać, wchodzić po schodach, myć itp.), wiem że to go rozwija ale czasami przynam że jest irytujące, bo zamiast wychodzic z domu w 15 minut, zajmuje nam to 45! A jak tylko smiem mu przeszkodzić to jest krzyk na cały blok. Do tego zaczyna coraz czaściej używać (przy wszystkich mozliwych okazjach) ulubionego słówka "NIE". Ja wiem..ja sie naczytałam o tym wszystkich, ze to tak musi być. Chciałam sie tylko podzielić bolączką i zapytać jak wy sobie z tym radzicie? Może są jakieś cudowne środki żeby się za szybko nie denerwowac?  Uśmiech   
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #5 : 08-03-2009, 08:46:41 »

Dzien dobry Uśmiech Ano coś mało ruchawo w dziale, ale jako urodzona optymistka wierze, że z czasem to się zmieni Uśmiech Co do Twojego pytania monisiu, czy są jakieś cudnowne środki na nasze nerwy nadwyręzane przez zbuntownego dwulatka..To niestety musze przynać że takowych nie znam.. Moja starsza córcia ma już 9 lat i zaczyna wchodzić w faze buntu nastolatek..wwrrrrr.. Przyznam, że nie wiem ktory okres gorszy, dwulatka czy nastolatka.. Kiedy Twoje dziecko ma 2 lata to łatwiej sobie wytłumaczyć, że jest przecież malutkie i nie potrafi sobie jeszcze radzić z własnymi emocjami..a kiedy zaczyna odstawiać fochy nastolatek..to uwierz, takie tłumaczenia jego zachowania przychodzą znacznie trudniej...
Trzeba więc być pełnym wiary, że kiedyś te eksplozje emocji wyciszą się i nastąpi błogi spokój Uśmiech Czego sobie i wszystkim rodzicom zycze Uśmiech
P.S. A moze liczenie od 100 do 0 pomoże Mrugnięcie
 
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #6 : 16-03-2009, 13:32:53 »

Zapisałam sie na forum, a prawie nie mam czasu, żeby usiąść spokojnie i co nie co napisać  :- Ciągle praca, dom, zakupy, po Oskara do babci...itd. i tak mijają mi niepostrzeżenie całe tgodnie. Wybaczcie mi więc moi mili brak częstych odwiedzin w M&M. A co do uspokajania moich nerwów, przy Oskarku, to czasami licze i do 1000 ale jakoś to nie działa Mrugnięcie Musze jakos przeżyć ten buntowniczy czas..ale czasami tak trudno nad sobą zapanować, kiedy człowiek wykończony jak nie wiem co wraca z pracy, a nasz milusiński skacze, krzyczy, biega itp.itd.....
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #7 : 29-03-2009, 08:02:07 »

Posty dotyczące naturalnych sposobów leczenia naszych pociech (i nie tylko Uśmiech) przeniosłam do nowego wątku. Łatwiej będzie znaleźć inforacje na ten temat Uśmiech
Miłej niedzieli wszystkim życze, choć za oknem coś mokrawo troche..
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #8 : 29-03-2009, 09:00:22 »

Pomysł z nowym wątkiem jest jak najbardziej trafny Uśmiech
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #9 : 03-04-2009, 21:05:39 »

I znowu kolejne posty znalazły swoje miejsce w nowym wątku Uśmiech Informacje o pediatrach wrzuciłam do wątku "Idealny pediatra - kogo polecacie, a kogo odradzacie".
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #10 : 10-04-2009, 11:48:26 »

Kochane mamuśki pragnę Wam życzyć zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Niech Wam wasze pociechy dadzą trochę odsapnąć chociaż w czasie świątecznym Uśmiech A tym małym szkrabkom życzę dużo prezentów od zajączka Uśmiech
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #11 : 10-04-2009, 12:48:50 »

Ja też śpieszę do Was z życzeniami Uśmiech
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
życzę wszystkim wielu radosnych i ciepłych chwil,
odpoczynku przy rodzinnym stole
oraz mnóstwa pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym!
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #12 : 15-04-2009, 10:30:45 »

Nie złożyłam Wam życzeń świątecznych...biję sie w piersi za to! Przyznam się że zapomniałam o tym na śmierć, a to za sprawą grypy jelitowej, która dręczyła moją rodzine przez ponad tydzień...Na same wspomnienie robi mi się słabo...Paskudny wirus...Tak więc Święta w tym roku mieliśmy "przesrane" Mrugnięcie Dosłownie i w przenośni Mrugnięcie
Mam nadzieję, że Wam milej minął świąteczny czas Uśmiech
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #13 : 15-04-2009, 11:20:28 »

Tak mi przykro dolores z powodu waszych problemów zdrowotnych. Mam nadzieję, że czujecie się już znacznie lepiej. Gyrpa jelitowa to okropna sprawa. Przechodzilismy to rok temu. Wszyscy po kolei bylismy chorzy, nie omineło nawet dziadków. Mój najmłodszy syn, Szymek miał wtedy niecałe 3 latka i odwodnił się w ciągu 2 dni! Wylądowalismy w szpitalu na kroplówkach. Na szczęście po 3 dniach mogliśmy wrócić do domu.
U nas Święta mineły spokojnie i miło. W drugi dzień świąt odwiedzilismy rodziców męża, którzy mieszkają w Bielsku. Bardzo lubię to miasto Uśmiech
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #14 : 16-04-2009, 07:57:47 »

Witam wszystkich serdecznie i bardzo dziekuje za zaproszenie na forum Uśmiech Do grona szczęśliwych rodziców dołącze za niecałe 4 miesiące! Będę mieć córeczke Oliwkę i już nie mogę się doczekać kiedy po raz pierwszy ją zobaczę Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 3
Drukuj
Skocz do: