Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: 1 [2] 3
Drukuj
Autor Wątek: Wszyscy rodzice łączcie się ;)  (Przeczytany 31928 razy)
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #15 : 16-04-2009, 17:14:56 »

Witaj Karolinko Uśmiech Fajnie że dołączyła do nas jakaś brzuchatka Uśmiech Dużo zdrówka życzę i rośnijcie zdrowo Buziak
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #16 : 16-04-2009, 21:38:20 »

Ja także chciałabym przywitać wszystkie nowe mamuśki, a także zagorzałe gospodynie wiejskie i miejskie Uśmiech
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #17 : 23-04-2009, 17:37:51 »

Cześć dziewczęta Uśmiech Zajrzałam tylko na chwilkę na forum bo zaraz musze lecieć do szpitala. Moja ukochana babcia niestety trafiła do szpitala z poważnymi problemami zdrowotnymi, więc poza codziennymi obowiązkami biegam jeszcze codziennie do szpitala. Doba to stanowczo za mało, żeby ze wszystkim dać rade Smutny
Chciałam Wam tylko napisać że cały czas śledzę co słychać na naszym forum. Jak tylko sprawy mi się poukładaja to zacznę się aktywniej udzielać. Trzymacie się mamuśki i gosposie cieplutko! Uśmiech
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #18 : 24-04-2009, 07:13:27 »

Pobyt w szpitalu bliskiej osoby to dla każdego trudny czas. Trzymaj się cieplutko monisiu, a babci szybkiego powrotu do zdrowia życze!
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #19 : 25-04-2009, 13:07:24 »

Tak mi przykro z powodu twojej babciu monisiu! Smutny Mi została jedna babcia i kocham ją ogromnie, więc rozumiem co czujesz. Ucałuj babcię i życz duzo zdrówka.
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #20 : 04-05-2009, 10:39:47 »

Dziekuję za miłe słowa otuchy.Dopiero teraz je przeczytałam.Nie miałam w ogóle ostanio czasu żeby chociaż zerknąć co słychać na forum.Niestety moja babcia zmarła, nie dało sie nic już zrobić.Bardzo to przeżyłam.W piątek był pogrzeb.Wziełam sobie pare dni urlopu teraz żeby odpoczać po tych ostatnich dniach ciągłego gonienia.Pozdrawiam Was wszystkich gorąco
 Buziak
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #21 : 05-05-2009, 07:31:06 »

Oj monisiu, myślałam że z babcią wszystko ułozy się dobrze. Niestety czasami nic nie możemy zrobić. Twoja babcia na pewno była szczęśliwa że miała taka kochaną wnuczkę. Pozdrawiam gorąco
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #22 : 05-05-2009, 17:25:55 »

Dziękuje Karolinko Uśmiech
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #23 : 28-05-2009, 11:00:22 »

Chciałam się pochwalić że ściągnęli mi w końcu gips!!!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Noga jeszcze troche opuchnięta ale co za ulga móc samemu sie przemieszczać! Człowiek nie docenia tego co ma dopóki tego nie straci Mrugnięcie

A tak z innej beczki, to jak minęło Wam drogie mamuśki nasze święto, czyli Dzień Matki? Uśmiech U mnie w ten dzień ma też urodziny mój mąż więc jest hucznie Mrugnięcie Rodzina, tort, znajomi, balony, prezenty, wino i śpiew, znowu znajomi, ciasto, znowu wino i śpiew....i tak przeważnie przez dwa dni Uśmiech
Zapisane
monisia
Użytkownik
**
Wiadomości: 73


« Odpowiedz #24 : 28-05-2009, 15:47:38 »

Chciałam się pochwalić że ściągnęli mi w końcu gips!!!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Noga jeszcze troche opuchnięta ale co za ulga móc samemu sie przemieszczać! Człowiek nie docenia tego co ma dopóki tego nie straci Mrugnięcie

A tak z innej beczki, to jak minęło Wam drogie mamuśki nasze święto, czyli Dzień Matki? Uśmiech U mnie w ten dzień ma też urodziny mój mąż więc jest hucznie Mrugnięcie Rodzina, tort, znajomi, balony, prezenty, wino i śpiew, znowu znajomi, ciasto, znowu wino i śpiew....i tak przeważnie przez dwa dni Uśmiech


No niezłą imprezkę Dolores widze miałaś Chichot Super! Ciesze się że z nogą coraz lepiej Uśmiech
A co do mojego Dnia Matki, to nie był tak wyskokowo-wystrzałowy Mrugnięcie ale i tak całkiem miły Uśmiech Dostałam bukiecik fiołków od mojego synusia (tatuś pomógł kupić Mrugnięcie), ja za to zaprosiłam wszystkich na DUŻE lody Uśmiech
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #25 : 29-05-2009, 11:20:55 »

Jedziemy dzisiaj do Krakowa!! BEZ DZIECI!! Uśmiech
Maluchy odstawiamy do dziadków....a my wypuszczamy sie w miasto Uśmiech To mój pierwszy wyjazd bez dzieci od urodzenia Jeremiasza, więc jestem bardzo podekscytowana Uśmiech Pogoda typowo "barowa"....więc nam pasuje Mrugnięcie
Miłego weekendu wszystkim życzę Duży uśmiech
Zapisane
Karolina
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 41


« Odpowiedz #26 : 30-05-2009, 09:37:52 »

Dobrej zabawy Dolores Uśmiech A jak dzieciaczki, nie będą tęsknić za mamusią? Uśmiech
Ja w tym roku jeszcze nie obchodziłam tak dosłownie Dnia Matki, bo dopiero nią zostanę w sierpniu ale mój kochany maż zrobił mi niespodziankę i kupił mi piekne kwiatuszki w imieniu Oliwci Uśmiech
Zapisane
Teresa13
Użytkownik
**
Wiadomości: 51


« Odpowiedz #27 : 30-05-2009, 20:43:09 »

Ja zaliczyłam dwa spotkania w przedszkolu z okazji Dnia Matki, aż łezka się w oku kręci kiedy człowiek słucha jak jego pociechy recytują wierszyki i śpiewają piosenki Uśmiech Moje słoneczka zrobiły dla mamy laurki i kupiły z zaoszczędzonych pieniędzy czekoladki Uśmiech To był naprawdę miły dzień.
Zapisane
dolores
Moderator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 166


« Odpowiedz #28 : 07-07-2009, 22:20:27 »

co tak cicho sie na forum zrobiło? czyżby wszyscy na wakacje wyjechali?
Zapisane
truskawka
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #29 : 09-07-2009, 12:30:22 »

Pewnie wyjechali,w końcu sezon urlopowy Chichot Ja właśnie wróciłam dwa dni temu z dwutygodniowego pobytu u rodziny na wsi.Nie ma to jak świeże powietrze, pyszne wiejskie jedzenie.Moje dziewczyny wróciły zadowolone a ja wypoczęta (o dziwo Uśmiech).Pozdrawiam wszystkich
Zapisane
Strony: 1 [2] 3
Drukuj
Skocz do: