Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Powstaje stowarzyszenie... szukamy nazwy!  (Przeczytany 25754 razy)
Naczelny
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 248



WWW
« : 04-03-2009, 18:01:18 »

Z miłości do Śląska rodzi się właśnie stowarzyszenie... Szukamy więc nazwy, bo przecież trzeba je jakoś ochrzcić! Wszelkie propozycje mile widziane:).
Zapisane

To explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #1 : 05-03-2009, 13:19:38 »

A czym bedzie sie zajmowac owo stowarzyszenie?
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
Resonaut
autorzy
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 49

Urodo... skónd ty sie bieresz?


« Odpowiedz #2 : 05-03-2009, 23:57:13 »

W noszy godce je słowo kere oznacza Ojczyzna. Jes to słowo, kere pochodzi z jynzyka nimieckigo, ale przyjyno sie u nos i kiedy Ślonzok godo ze Ślonzokiem o ojczyźnie to uzywa słowa Hajmat. I jo sie tak miarkuja, że to je dobro nazwa.
Zapisane
olga.rarytas
redakcja
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #3 : 10-03-2009, 12:43:32 »

Nazwa zaproponowana pozytywna;-) Tylko ja cały czas chciałabym się dowiedzieć, jakie działania będą prowadzone w ramach Stowarzyszenia....
Zapisane

Różnorodność źródłem jedności
duende
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 96



« Odpowiedz #4 : 25-03-2009, 14:02:36 »

HAJMAT Uśmiech podoba mi się jestem za Uśmiech
Zapisane

Prettiest mess you've ever seen...Mrugnięcie
Kłapouchy
autorzy
Użytkownik
*
Wiadomości: 67


« Odpowiedz #5 : 18-11-2009, 15:37:12 »

A mie sie niy podobo. Jes take trocha za bardzo hajhitler. To już bych woloł FAMILOK  Mrugnięcie Co prowda brzmi to zaś dla gorola jak nazwa fabryki lokomotyw w Mikołowie, ale i tak lepi  Uśmiech
No i faktycznie - o co by sie w miało w nim rozchodzić? Bo jakby dowali zapomogi (w ojro) starym ślonskim artystom ludowym, to żech jest za!  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: 19-11-2009, 11:51:39 wysłane przez Kłapouchy » Zapisane

...i tak się nie uda
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: