Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Strony: [1]
Drukuj
Autor Wątek: Tarzan Wojciech Michalewski Mistycy i Narkomani  (Przeczytany 7112 razy)
lucila
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 1


« : 26-08-2011, 12:46:08 »

Od czasu kiedy pierwszy i ostatni raz spotkalam Tarzana minelo 18 lat. Nigdy go juz nie spotkam bo nie ma go juz wsrod nas. Od jakiegos czasu zbieram rozne wspomnienia z Jarocina i z moich lat PUNK not DEAT, zbieram te wspomnienia i moze kiedys uda mi sie skleic to wszystko w jakas fajna opowiesc bez falszu. Dzisiaj obejrzalam film dokumentalny dzieci jarocina na ktory przypadkowo natchnelam sie w internecie, a gdzie sa dzieci jarocina te po dlugiej stronie sceny? I jak ich zycie dzis wyglada?

1993 roku zaraz po Famie w Swinoujsciu, gdzie wybuchla miedzy nami Punkami bojka z Metalowcami i po przespanej nocy u Balona w piwnicy udalismy sie stopem do Jarocina.
W Swinoujsciu po raz pierwszy spotkalismy Krasnoludka, ja mialam okazje spotkac go dopiero w Jarocinie. Ale jadac stopem Cycek, Axl, Lukasz i Sku caly czas opowiadal o Krasnalu, w ogole wszyscy byli nim zachwyceni, jego wygladem i dobrocia, przy nim wszysczy czulismy sie szczesliwi. Opowiadal bardzo duzo o swoim przyjacielu Tarzanie i o przygodach ktore Tarzan opisal w ksiazce Mistycy i Narkomani.  Kiedy spotkalam Krasnala w Jarocinie, mial dluga brode i bujna czupryne, niski czlowieczek z usmiechem. Usiadlam kolo niego, a w tle ok godz. 11 rozbrzmiewal Angh. Wypalal jednego papierosa dwoma machami i tak sobie rozmawialismy.... o czym moze innym razem. Napisal dla mnie wiersz ktory do dzisiaj rozbrzmiewa mi w uchu i ktory mam na zgniecionej kartce papieru z jego pismem.
Te wspomnienia nasunely mi sie dzisiaj do glowy po obejrzeniu filmu Dzieci Jarocina i zaraz wpisawalam w google imie Tarzana zeby znalesc cos o Krasnoludku.  Krasnal mowil ze Tarzan mieszka w Krakowie i ze sie zajmuje czarna magia i ze jak pojade Krakowa to na pewno go tam spotkam bo zawsze siedzi na ryneczku.
W kazdym razie znalazlam informacje o Tarzanie i zaczelam czytac, to wszystko dzisiaj 26.08.2011  roku. Dowiedzialam sie ze nie zyje ze umarl w 2006 r. A zaraz na tej stronie jest link do monaru w krakowie i tam zoboaczylam zdjecie Tarzana. I ot co sie stalo.
W 1993 roku wtedy w Jarocinie to byl Tarzan to byl on Wojciech Michalewski.... mowil o sobie Krasnoludek...
Zapisane
Strony: [1]
Drukuj
Skocz do: